Розваги Фото

Студенти франківського медуніверситету відсвяткували індійське свято Дівалі (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У суботу, 22 жовтня, в Івано-Франківську відбулося святкування традиційного індійського свята Дівалі. Його організували студенти-іноземці Івано-Франківського національного медичного університету.

20161022_diwali_08

«Дівалі — це свято світла, воно дуже популярне в Індії. Цього дня ми запалюємо вогні, щоб перемогти темряву в наших душах, — розповідає один з організаторів студент 6 курсу ІФНМУ Саха Санкаршан. — Ми відзначаємо цей день з великим захопленням. Студенти з Індії, які вчаться в Івано-Франківську, протягом року мають лише одне свято — Дівалі. На нього ми запрошуємо викладачів, ректорат, а також наших друзів з інших міст України. ми збираємося разом, святкуємо, співаємо, танцюємо, і так згадуємо нашу Батьківщину — Індію».

20161022_diwali_16

Дійство відбувалося у приміщенні льодової арени «Цунамі». Відзначити подію зібралися студенти не лише Івано-Франківського вишу, але й молодь, яка навчається в Харкові, Ужгороді, Вінниці тощо. Студенти з Індії також запросили на святкування студентів з Африки та арабських країн. Аби повніше відчути святкову атмосферу деякі викладачі ІФНМУ навіть одягли традиційний індійських одяг, чим викликали захоплення студентів.

20161022_diwali_12

«Сьогоднішнє святкування показує справжню дружбу між Індією та Україною, між вашими містами та Івано-Франківськом, — звернувся до присутніх проректор з науково-педагогічної роботи ІФНМУ Сергій Кобець. — Бажаю вам усього найкращого, здоров’я, багатства та благополуччя!»

20161022_diwali_09

На сцені звучала музика, пісні, відбувалися запальні танці. Студенти-іноземці навіть заспівали кілька українських пісень. Також на святі подавали традиційну індійську їжу.

20161022_diwali_10

«Дуже приємно, що студенти організовують такі події та запрошують друзів з інших міст та студентів з інших країн, — говорить заступник декана факультету підготовки іноземних громадян ІФНМУ Мар’ян Волошинович. — Сьогодні в нашому університеті навчається понад 400 студентів з Індії. Це одне з найбільших іноземних представництв в університеті».

20161022_diwali_07 20161022_diwali_03 20161022_diwali_02

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні