Розваги Світ

Сто подій MitOst-фестивалю у Франківську. Програма на 23-27 вересня

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

13-й міжнародний MitOst-фестиваль, що відбудеться в Івано-Франківську з 23 по 27 вересня 2015 року, оголосив програму. Протягом фестивалю пройдуть відкриті дискусії, лекції, майстер-класи, кінопокази, презентації, театральні вистави, візуальні арт-проекти й екскурсії містом – разом близько 100 подій.

1441188398_11950145_691661424298560_3734722289655222505_o[1]

Зокрема, дискусія щодо візій майбутнього України «Україна – куди рухатися далі?», дискусії «Єврейська культурна та історична спадщина в Україні», «Шлях українських реформ у часи кризи», «Політика пам’яті в місті», покази фільмів «Lampedusa Mirrors», «Люди з України, що пережили єврейський Голокост», «Гуцули. Забуті народи Європи», «Александр Гранах. Ось іде людина» за участі режисерки, а також покази документальних фільмів на тему міграції від Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Гості фестивалю: історик, професор Українського католицького університету Ярослав Грицак, заступник директора Інституту національної пам’яті Олександр Зінченко, співзасновник Музею історії і культури євреїв Буковини Йосип Зісельс, германіст Юрій Прохасько, режисерка з Німеччини Анґеліка Віттліх, журналіст і конфліктолог з Грузії Мамука Арешидзе, координаторка ініціативи PRAVO. Berlin Group for Human Rights in Ukraine Олександра Бінерт, дослідниця з Центру міської історії Центрально-Східної Європи Ірина Склокіна, а також представник Міністерства закордонних справ Німеччини Рене Дешер, виконавчий директор спілки MitOst Даріус Полок та інші.

В рамках фестивалю відбудеться форум «Ukraine Lab: Візії для побудови миру і нова роль громадянського суспільства і культури», в якому візьмуть участь близько 100 представників громадського й державного сектору, культурної та політичної сфери України, ЄС і сусідніх країн. Свої проекти на фестивалі втілять Мистецька агенція «Артполе», Театр для діалогу. Відбудеться вистава «Альберт, або найвища форма старти» німецькою мовою.

Детальну програму фестивалю знайдете за посиланням >>>
Програма тематичних майданчиків за посиланням >>>

Відкриття фестивалю відбудеться 23 вересня о 20:00 в Театрі кіно «Люм’єр», що на вулиці Грушевського, 3.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.