Розваги Фото

Степ в українському стилі та запальна Zumba. У франківському клубі «Анастасія» пройшов фітнес-марафон (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

«Створити комфортні умови для кожного», – такого принципу дотримуються в мережі Сімейних Фітнес Клубів «Анастасія», що в Івано-Франківську.

Вже четвертий рік поспіль клуб організовує свято для себе та своїх клієнтів – традиційний весняний фітнес-марафон. Усі охочі протягом дня можуть ознайомитися з усіма новинками клубу, спробувати себе в тому чи іншому виді тренувань, позайматися йогою, отримати консультацію косметолога чи піти на масаж.

Марафон проходив паралельно у двох клубах «Анастасія»: на Незалежності, 87 (навпроти драмтеатру) та Миколайчука, 16А. З вересня у місті планують відкрити ще один фітнес-клуб від мережі «Анастасія» на вулиці Кобилянської.

«Мета таких марафонів показати та донести людям, що займатися собою, може будь-хто та в будь-якому віці, з будь-якими звичками, бо їх завжди можна поміняти, – впевнена керівник клубу Анастасія Абалмасова. – Маємо заняття для діток від двох рочків і для дорослих. Наприклад, у нас є відвідувачі, яким 75 років».

Клуб пропонує різноманітні заняття –  від силових до розслабляючих.

«Людина може підібрати тренування  під свій смак і можливості, – говорить Анастасія. – Люди, які мають проблеми з хребтом, опорно-руховим апаратом, колінами також можуть займатися. Ті, хто хоче спокійніших занять – займаються у залі «Розумного тіла», хто хоче підкачати м’язи, набути рельєфності – йдуть у силовий зал».

Нещодавно клуб отримав ліцензію на проведення зумба-фітнесу. Ще серед родзинок клубу – крос-тренінги та чимало авторських занять, зокрема корекційна гімнастика та стилізований степ в українському стилі.

Наталя та Віка Чорні вже більше року тренуються у клубі. Сміються, що ходять сюди цілою родиною.

«Все тут перепробували, – розповідають вони. – Дуже подобається степ. Просто розкішний. Завжди приходимо після занять з гарним настроєм та заряджені енергією».

62-річна Світлана Стосів тренується з місяць. Каже, прийшла цілеспрямовано – на зумбу.

«Такі танцювальні рухи легко виконувати, – говорить жінка. – Сьогодні подивилася й інших тренерів, інші вправи, думаю, буду ходити на ще щось і подружок кликати».

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні