Розваги

Спершу стріляє, потім питає. Зодіакальний гороскоп для справжніх бандерівців

Google+PinterestLinkedInTumblr

В інтернеті з’явився гороскоп для справжніх бандерівців. Автора, тобто першоджерело, ми так і не знайшли, хоча чесно шукали. Сподіваємось, він нас пробачить. Але в будь-якому разі – насолоджуйтесь.

Овен

Ідеальний знак для партизанської війни. Спочатку стріляє, потім питає пароль, потім стріляє ще раз — про всяк випадок. Любить працювати один, часто звіряє записи у щоденнику, зроблені місяць тому. Просто нікому більше не довіряє, тому буде прекрасним охоронцем для сховища зброї. Головне — вчасно попередити, що “свої йдуть”. Група Овнів здатна за 24 години змінити русло річки і викопати 20-кілометровий протитанковий рів.

Тілець

Улюблена фраза — “І що, куме, воно їм допомогло?”. Надзвичайно прив’язаний до своєї території, тому оборонятиме власне житло до останнього російського терориста. Ворожі танки викликають рефлекторне бажання кинути в них гранату, вистрілити з РПГ або крайньому разі написати на них вночі жовтою фарбою “Путін — х**ло”.

Близнюки

Агресивний і войовничий знак, який надає перевагу зброї масового ураження. Комплекси “Град”, “Ураган” цікавлять цих людей з дитинства, пізніше з’являється інтерес до ядерної фізики. Шістдесятирічних близнюків уряд переховує у підземних лабораторіях. До ворога ставиться зневажливо, оцінюючи його потенціал у кілотоннах і рентгенах.

Рак

Хороший снайпер і поганий товариш. Адже надзвичайно важко сидіти в засідці і постійно чути його ниття: “Ну коли вже прийдуть “зелені чоловічки”? Я так утомився, хочеться швидше додому, я Сартра не дочитав”. Гострий зір не рятує від меланхолії, особливо якщо на небі хмарно, а сепаратисти ховаються у Ростові. Є легенда, що ялинка, яка потім у вигляді вінка впала на Януковича, народилася саме під цим знаком.

Лев

Генерал, адмірал, академік і стратег. Вправно керує мобільними частинами, чудово орієнтується в міському середовищі, вміє заблокувати танкову колону одним циганом з гранатою. Іноді забуває паролі, а також схильний до перебільшення необхідного калібру. Тому цих людей краще тримати подалі від близнюків і тактичної ядерної зброї.

Діва

Логістика — ось їхнє покликання. Організувати подачу бруківки на барикади; забезпечити бійців ідеальними коктейлями Молотова з-під віскі та джину; викупити танк у сепаратистів за пляшку “лівої” горілки — все це зробить Діва зі словами “Роботу просто треба любити!” Від ворога намагається триматися на відстані. Наприклад, у середньому радіусі ракет “земля-повітря”.

Терези

Ідеальний знак для подвійного агента. Постійні вагання — біле чи чорне, сало чи ковбаса, Київ чи Жмеринка — дають багато часу для зважених рішень. Обережний і підступний крок уперед, потім два назад, знову вагання, і, нарешті, сміливий хрестик крейдою на дверях — “тут живе сепаратист”. І нишком назад, до секретних документів і кодів. Кажуть, що на “тупому важкому предметі” з Івано-Франківська було написано “Вітаємо! Терези схилилися на ваш бік! Приз чекає на вас у Ростові-на-Дону”.

Скорпіон

Ідеальна машина для антитерористичних операцій: тверезий розрахунок, персональні амбіції та жага помсти — і ось швидка тінь промайнула над блокпостом сепаратистів. Вони навіть відставили пляшку з горілкою та добряче матюкнулися. Однак це не врятувало пост від щирої української “деескалації” та “занепокоєння”.

Стрілець

Ще один вправний солдат. Щоправда, занадто балакучий, тому в умовах міської партизанської війни працює більше в тилу пропагандистом. Уряд навіть розробив секретний проект “шумового блокування” російських телеканалів: 20 Стрільців у три черги будуть щоденно вести в ефірі довгі розмови про націоналізм, путлєризм і загибель Москви. Лабораторний експеримент показав, що подібний шум середньостатистичний російський глядач витримує лише 24 хвилини і після цього починає співати державний гімн України.

Козеріг

Веселий і щирий друг усіх скривджених — так Козеріг називає сам себе. Сепаратисти ж пишуть в оголошеннях: “Небезпечний головоріз, керівник повстанської армії, вміє гіпнотизувати, тому не дивіться йому в очі, а одразу стріляйте”. Можливо, така суперечність — наслідок готовності до діалогу, бажання будь-що поговорити про вічні цінності. А, можливо, це через звичку стояти на своєму. Якщо куля в лоб — то куля в лоб, кажуть старі люди.

Водолій

Мама була шпигункою, тато — психопатом. Дієвий, активний, непосидючий — Водолій із задоволенням візьметься за фортифікаційні роботи. І навіть перевершить задумане — рови будуть на п’ять метрів глибше, мури — на два метри вище. Струм по дроту проведе такої сили, що пташки не зможуть пролітати над ним — боятимуться. Якщо візьметься за організацію народного спротиву, то звільнить паралельно кілька сусідніх країн — навіть із демократичним режимом.

Риби

Незалежні та стійкі, ці люди недовго обдумують накази. Правда, вибирають власний шлях виконання, іноді контроверсійний. Найбільше люблять працювати рятівниками, наприклад, виносити на спині поранених (водночас відстрілюючись із двох “макарових”), розміновувати поля, розвідувати чужі території. Буває так: пропаде десь Риба на декілька днів, усі хвилюються, шукають… Аж ось іде — двох “язиків” веде…

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.