Розваги

Софія Андрухович на Форумі видавців презентувала “роман зі Станіславова”

Google+PinterestLinkedInTumblr

Учора у Львові в рамках Форуму видавців відбулася презентація нового роману Софії Андрухович “Фелікс Австрія”. Події в ньому відбуваються у Станіславові австрійських часів – кінця ХІХ початку ХХ століть.

1318607
Модератором зустрічі був відомий журналіст Юрій Макаров, а до самої авторки доєдналася Мар’яна Савка, співзасновник видавництва “Старого Лева”, яке і видало цю книжку.

IMG_1832
Головними героїнями роману є дві жінки, наполовину полька і наполовину німкеня Аделя і українка Стефа. Їх долі переплелися відколи у Станіславові трапилася Мармулядова пожежа, в якій згоріло чи не півміста. У цій пожежі загинули матері обох дівчат. І їх взяв на виховання батько Аделі. Тепер же вони – пані і служниця, а по духу чуються сестрами. Разом з тим клубок конфліктів настільки складний, що жінки самі не можуть визначитися, що означають одна для одної. І мучать одна одну – таке собі “моральне садо-мазо”.

IMG_1838
І хоча події роману відбуваються в Станіславові Юрій Макаров кілька разів наголошував на тому, що цей роман ні в якому разі не можна назвати регіональним, адже йдеться у ньому про одвічні людські стосунки, і дія твору з маленькими корективами так само успішно могла б розвиватися в іншому часі і просторі.
Разом з тим запевнив, цей роман стане відкриттям – це найзнаковіша українська книга цього року.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.