Розваги Світ

«Репортер» розігрує два квитки на концерт Марк Токар Тріо у Франківську!

Google+PinterestLinkedInTumblr

«Репортер» розігрує два квитки на концерт Марк Токар Тріо в Івано-Франківську з новою free-jazz програмою «Медитація за шкалою Ріхтера». Захід розпочнеться о 20:00 в понеділок, 10 квітня, у Театрі ляльок, що на вулиці Незалежності, 3.

Умови розіграшу*:
• підписатися на сторінку “Репортера” – https://www.facebook.com/report.if.ua
• поставити вподобання під записом “Репортера” у соцмережі до 7 квітня

Посилання для “Фейсбуку”.

Результати розіграшу оголосимо ввечері 7 квітня.

Марк Токар – джазовий контрабасист світового рівня, ключова фігура української імпровізаційної сцени, учасник численних міжнародних проектів, перший український музикант, що грав на престижному Chicago Jazz Festival.

Марк Токар Mark Tokar (UA) контрабас, голос
Міша Балог Michael Balog (UA) саксофони
Олексій Артемів (US) драмер

«Музика нашого тріо — це сміливе поєднання української традиції з сучасною імпровізацією, — говорить Марк Токар. — Тому наше звучання веде слухача від глибинної української етніки крізь рокові і джазові рифи до сучасних імпровізаційних форм, які, в свою чергу, переходять від медитаційних настроїв до бурхливих, вибухових, навіть, шквальних кульмінацій».

Український тур «Медитація за шкалою Ріхтера« охоплює сім міст, – Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Харків, Запоріжжя та Одесу.

Квитки онлайн: https://www.concert.ua/booking/mark-tokar-trio
у касах: театру-кіно «Люм’єр» та театру ляльок (з 16:00 до 18:00)

*Увага! Ваша сторінка у соцмережі повинна бути відкритою та містити ваші справжні фото. У день оголошення результатів не забудьте слідкувати за нашими новинами та зайти в мережу.

Якщо ви станете переможцем, але протягом двох днів після оголошення результатів розіграшу не з’явитеся у соцмережі та не відпишете на наше повідомлення – ми проведемо розіграш повторно.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.