Розваги

Про що говорить колір троянд: значення та символіка

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Троянди можуть багато про що розповісти, але послання неодмінно буде різним, в залежності від відтінку пелюсток квітки.

“Репортер” разом з фахівцями Flowers.ua вирішив розповісти читачам, що ж означає колір троянд, та як  замовити квіти до того, чи іншого приводу. 

Що означає колір троянд у букеті

Букет білосніжних троянд дарують близькій людині на ознаку щирості почуттів. Ще один підтекст відтінку – юність. У Шотландії є прикмета: якщо восени на подвір’ї будинка зацвітає кущ білих троянд, то хлопець або дівчина, які там проживають, скоро зустрінуть свою долю.

Червона троянда асоціюється із безсмертної любов’ю та вічною романтикою. Чим більш насиченим буде забарвлення бутона, тим сильнішими почуття. Бордові композиції говорять про палку й нестримну пристрасть. До речі, психологи радять прикрашати ними кімнату для підвищення сексуальності.

На мові квітів і в психології жовті троянди асоціюються з позитивом, радістю, гарним настроєм, дружбою та успіхом.

Помаранчеві троянди символізують захоплення, підтримку, побажання щастя та удачі. Їх часто дарують на знаку подяки після завершення важливої справи.

Персикові троянди уособлюють скромність та чарівність.

Зелені або фісташкові, лимонні тони пелюсток символізують процвітання, багатство та щедрість.

Квіти з рожевими бутонами дарують, щоб висловити свою симпатію до дівчини. Так, букетом рожевих троянд можна натякнути коханій на свої почуття, щоб подивитися, відповість вона на них взаємністю чи ні.

Небесні троянди. У природі не буває блакитних або синіх троянд. Це білі сорти, які забарвлюють у процесі росту, додаючи у воду спеціальний барвник. У зв’язку зі складністю вирощування, небесні троянди символізують загадковість, таємницю, неординарність та екстравагантність.

Чорні троянди. Якщо придивитися, чорні квіти насправді насичено-бордові, тому вони трактуються двояко. З одного боку, означають серйозність, діловитість, нові починання в бізнесі, духовне переродження й силу. З іншого – в нашій культурі композиція із чорних троянд зазвичай виражає горе та печаль.

Незвичайні фіолетові троянди – символ величі, слави та багатства. За кордоном їх дарують на двадцять п’яту річницю весілля, щоб висловити вдячність і вірність дружині.

Оперативна доставка квітів по Івано-Франківську

Компанія  Flowers.ua пропонує вам професійний сервіс – адресна доставка квітів в Івано-Франківську. Ви можете оформити замовлення онлайн на сайті цілодобово та заощадити свій час. Усі букети та композиції збирає команда кваліфікованих флористів, використовуючи лише найсвіжіші квіти. Будь-який обраний вами букет троянд (та й не лише троянд) можна доповнити романтичною листівкою, м’якою іграшкою, а також цукерками чи іншими солодощами.

Підписуйтесь на сторінки компанії в Instagram та Facebook, щоб відчути всі переваги сервісу

На правах реклами

Comments are closed.