Розваги

PORTO Franko ГогольFEST: Як стара друкарня перетворилася на Літораль (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

У рамках PORTO Franko ГогольFEST презентують візуальну програму LITORALIS, частина її експозицій розміщується у старій друкарні.

Як каже куратор візуальної програми Дарія Кольцова, LITORALIS, латинська назва від слова літораль – це не море і не суша, це той прикордонний простір, який стає сушею у часи відливу і стає морем у часи приливу. І саме на основі стародавньої легенди про карпатське море й народилася ідея створення візуальної програми.

IMG_0591

«Україна нині в стані становлення і всі чують її хрупкість, все дуже швидко міняється, – каже Кольцова, – Тут, у друкарні представлені проекти, де є романтизація дійсності, втеча від дійсності, тобто дійсність з точки зору утопії чи антиутопії».

І це тільки частина візуальної програми. Адже є ще мурали, загалом їх чотири – і останній, найбільший, буде завершений завтра на Шпитальній. Тут працювали художники з Польщі, Чехії, Одеси і Луцька. Завтра ж відбудеться фотовиставка на критому ринку, а вже сьогодні увечері в галереї «Маргінеси» стартує програма Анатолія Звіжинського.

 

Степан Рябченко: Спокуса святого Антонія. Лимонні курчата врятуться.

IMG_0556 IMG_0576

Сергій Григорян. Повітряна Галіція.

IMG_0565 IMG_0580 IMG_0581

Владислав Краснощок. Карібочка

IMG_0566 IMG_0573

 

IMG_0568 IMG_0571

IMG_0560 IMG_0567 IMG_0586

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.