Розваги

Плануємо екскурсію до Чорнобиля: чому варто відвідати це місце?

Google+PinterestLinkedInTumblr

Аварія на Чорнобильській АЕС для більшості людей асоціюється виключно з мертвою зоною, радіоактивним випромінюванням, та покинутими домівками. Але на сьогодні, коли минуло так багато років з моменту жахливої трагедії для багатьох жителів нашої країни мертве місто Прип’ять відкрилося по-новому. Це невеличке містечко неподалік Чорнобильської АЕС стало приваблювати безліч туристів з різних куточків України та всього світу. Сьогодні на екскурсію в Чорнобиль їде безліч автобусів з українцями та мандрівниками з-за кордону.

Як спланувати поїздку до Чорнобиля?

Кожного року безліч компаній організовують поїздки в Чорнобиль. Великою популярністю такі поїздки користуються серед молоді. Відвідати зону відчуження може кожен охочий, хто вже досягнув повнолітнього віку. Для того щоб спланувати поїздку до Чорнобиля необхідно звернутися в одне з агентств та подати відповідну заявку. Рекомендуємо вам скористатися послугами клубу активного відпочинку «Адреналін», де можна замовити таку поїздку.

Скільки буде коштувати така екскурсія та чи є вона безпечною?

Вартість екскурсії до Чорнобиля залежить від того, який тип поїздки ви обираєте. Індивідуальні поїздки звісно будуть коштувати дещо дорожче, а от групові коштуватимуть менше. В групових поїздках можуть бути присутні від 10 до 35 учасників, які по приїзду розділяються на кілька маленьких груп.

Багато людей, які хочуть відвідати Прип’ять часто переймаються питанням чи є безпечною така екскурсія. Та хвилюватись абсолютно нема сенсу, адже поїздка у зону відчуження не несе ніякої загрози, якщо дотримуватись певних правил радіаційної безпеки. А для цього потрібно слідувати вказівкам людей які будуть вас супроводжувати.

Чому варто відвідати зону відчуження та кому буде цікава така екскурсія?

Не варто боятися їхати в зону відчуження, адже це цілком безпечна та цікава подорож, яка допоможе знайти відповіді на багато запитань. Відвідавши Чорнобиль ви дізнаєтеся що це не мертве місто як звикли думати багато людей. Звісно, воно вже не таке активне як багато років тому. Але на його вулицях ще досі можна побачити перехожих. Крім цього тут проживають люди які обслуговують атомну електростанцію.

Екскурсія буде цікава усім без винятку, а особливо тим, хто хоче подивитися на головний об’єкт – четвертий реактор.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.