Розваги Фото

Переселенка зі Слов`янська організувала феєричний концерт на Колимийщині (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

30 грудня в селищі Отинія, що на Коломийщині, відбувся феєричний новорічний концерт.

Організувала святкове дійство переселенка зі Слов`янська Вікторія Бикова. Вона зуміла в Отинії налагодити роботу танцювальної студії, у якій займаються десятки дітей. Танцювальний колектив нещодавно з перемогою повернувся зі столиці, де брав участь у престижному конкурсі. Тепер танцюристів запросили до Польщі і керівник сподівається, що знайдуться меценати, які допоможуть оплатити дорогу.

“Дітям одазу сподобалась ідея займатися танцями, у цьому їх підтримали і батьки. Колектив ми зібрали рік тому і ось сьогодні показуємо таланти”, – каже Вікторія Бикова.

Селищний голова Отинії Володимир Кінащук розповідає, що жителі селища дуже тішаться з того, що діти танцюють і  з цього є результат.

“Ми дуже вдячні Вікторії, що вона зуміла організувати довкола себе скільки людей. Вона створила справді феєричне свято – запальною музикою, оригінальними костюмами, пластичними рухами і щирими оплесками”, – усміхається Кінащук.

Наприкінці громадські активісти вручили дітям солодощі як нагороду за їхні старання.

“Дітей треба підтримувати, тому ми дякуємо їм за чудовий концерт. бажаємо, аби вони тішили нас і своїх батьків”, – зазначив активіст Роман Мадерук.

otynia_koncert_27otynia_koncert_25otynia_koncert_26otynia_koncert_24otynia_koncert_19otynia_koncert_20otynia_koncert_21otynia_koncert_22otynia_koncert_23otynia_koncert_18otynia_koncert_17otynia_koncert_16otynia_koncert_15otynia_koncert_14otynia_koncert_09otynia_koncert_10otynia_koncert_11otynia_koncert_12otynia_koncert_13otynia_koncert_08otynia_koncert_07otynia_koncert_06otynia_koncert_05otynia_koncert_04otynia_koncert_03otynia_koncert_02otynia_koncert_01otynia_koncert_28

 

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні