Розваги

Особливості катерів від компанії Bayliner

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Катери, човни та прогулянкові яхти бренду Bayliner – це судна малої водотонності, які характеризуються високою надійністю та відмінним технічним оснащенням. Катери, що випускаються знаменитою американською компанією BAYLINER Boats Inc (США), відрізняються високими швидкісними характеристиками та комфортабельністю, відкриваючи широкі можливості для любителів подорожей, воднолижного спорту та рибної ловлі.

Коротка історія розвитку бренду

Історія розвитку суден марки Bayliner починається в далекому 1957 на верфі в містечку Marysville, штат Washington, коли розробники, серед яких А. Коффель, вперше спроектували, виготовили і продали дерев’яний катер. Починаючи з 1966 року, всі катери Bayliner починають виготовлятися зі скловолокна, що виводить якість суден на зовсім інший рівень.

У 1968 році завод з виробництва човнів був перенесений на верф Arlington Yard, розташовану на північному узбережжі острова Staten Island, New York, USA. Тут човни успішно виготовлялися понад 40 років. Незважаючи на нафтову кризу 70-х років, керівники корпорації Bayliner не стали скорочувати виробництво, а просто внесли в конструкцію яхт та човнів деякі зміни, оптимізувавши відповідно до сучасних вимог.

На початку 80-х минулого століття катери Bayliner успішно стали поставлятися на Європейський та Азіатський ринок, поступово завойовуючи міжнародну популярність. У період з 1990 до 1995 року кожен четвертий катер, проданий на території Америки, був вироблений Bayliner.

Особливості та переваги катерів даного бренду

Секрет успіху та популярності судів Bayliner полягає у використанні якісних матеріалів, а також застосуванні нових конструкцій та технологічних рішень. Прогулянково-спортивні судна відрізняються безпечним маневруванням та підвищеною мореплавністю, що робить їх дуже надійними. З переваг цих судів можна виділити таке:

  • легкість в управлінні;
  • підвищена стабільність кокпіту
  • стійкий до навантажень склопластиковий корпус;
  • економічний двигун;
  • можливість перевезення на спеціалізованому причепі.

Всі судна Bayliner гармонійно поєднують у собі класичну практичність та сучасний стиль, завдяки чому пасажири почуваються максимально комфортно.

Модельний ряд яхт верфі

В даний час американська корпорація має 4 виробничі майданчики, розташовані на території Сполучених Штатів Америки, завдяки чому щорічно випускається понад 30 тис. човнів. Модельний ряд судів складається з декількох серій, до яких можна віднести такі:

  • Bowrider. Зручні катери, що мають відкритий кокпіт розташований в передній частині.
  • Deck Boat. Цікаві судна, відмінною особливістю яких є розширена носова частина.
  • Center Consoles. Катери, що вирізняються великим обсягом вільного простору, а також швидкісними характеристиками.
  • Overnighters. Гарні катери, які чудово підходять для подорожей протягом 24-48 годин.
  • Wake Sports. Класичні спортивні буксирувальники, що використовуються для водних видів спорту.

З найсучаснішими моделями катерів Bayliner можна ознайомитись, перейшовши за посиланням https://regentyachts.com.ua/boats-yachts/otkrytyye-katera. В даний час у модельному ряду даної верфі представлено 25 суден, довжиною від 5 до 9 метрів, якість яких підтверджується сертифікаційними документами та гарантією заводу-виробника.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні