Розваги

Організатори фестивалю “Коляда на Майзлях” обіцяють насичену програму

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
З 8 по 14 січня 2018 року в храмі Царя Христа монастиря оо. Василіян УГКЦ відбудеться дев’ятий Різдвяний фестиваль “Коляда на Майзлях”.

Про це розповіли під час сьогоднішньої прес-конференції організатори фестивалю представники Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ та міської влади Івано-Франківська.

“Приємно, що такий захід відбувається в нас на Прикарпатті. Бо він вже вийшов далеко за межі міста. В нас є свій колорит. Святкування відбуваються гарно і красиво”, – сказав митрополит і Архиєпископ Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ кир Володимир Війтишин, пише Курс.

Міський голова Івано-Франківська зауважив, що цьогоріч участь у фестивалі приймуть чимало народних та аматорських колективів не тільки з Прикарпаття, а й з інших областей, а також з Румунії, Прибалтики та Польщі. Чи не найбільш очікуваним кеолективом для франківців буде “Пікардійська теріція”.

“Приємно, що Івано-Франківськ стає християнським центром України. На моє переконання, цей фестиваль є підготовкою до наступного ювілейного фестивалю. А міська влада всіляко сприятиме організації, бо це свято є однією з родзинок міста”, – сказав Руслан Марцінків.

Більшість програми фестивалю проходитиме в храмі Царя Христа монастиря оо. Василіян УГКЦ. Фестиваль в онлайні транслюватиме ОТБ “Галичина”.

Програма:

8 січня:

  • 12.00 – Архієрейська Літургія за участі колективів парафії та урочисте відкриття фестивалю. (Храм Царя Христа монастиря оо. Василіян УГКЦ)

9 січня:

  • 16.00 – Концертна програма за участі гостей фестивалю (Вічевий майдан).
  • 18.00 – Сольні виступи колективів.

11-12 січня

  • 18.00 – Сольні виступи колективів.

13 січня:

  • 15.00 – Концерт колективів (Вічевий мадан).
  • 18.00 – сольні виступи колективів.

14 січня:

  • 16.00 – заключний гала-концерт.
  • 18.00 – Спільна коляда на повір`ї монастиря.

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.