Розваги

Огляд сучасних технологій, використаних при розробці AirPods

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Багато людей вважають, що купуючи техніку від apple, доводиться дуже сильно переплачувати. Особливо це стосується невеликих гаджетів – таких як смарт-годинник. Проте, якщо детально роздивитися таку техніку, то виходить, що величезна кількість функцій, а також суттєва перевага серед інших аналогічних пристроїв, робить компанію apple однією з найвідоміших та найкращих.

AirPods

Які технології використовуються в AirPods?

Головною відмінністю AirPods варто відзначити технологію активного шумопоглинання, завдяки якій усі зовнішні мікрофони, що є в навушниках, відбивають звуки. Таким чином, утворюється зворотна хвиля, яка їх поглинає. Врешті-решт людина чує чистий потік музики, без сторонніх шумів. Чудовий варіант не лише для меломанів, а також для людей, які більшість свого часу проводять у галасливому офісі, або в якомусь густонаселеному районі міста.

Також варто відзначити режим прозорості. На відміну від попереднього режиму, ця функція дозволяє чути, що відбувається навколо, щоб контролювати ситуацію. Це стосується галасливих вулиць та проїзних частин, на яких потрібно бути дуже обережними та уважним. Гуляючи вулицями, можна чути, що відбувається, та одночасно слухати музику.

Декілька режимів контролю дозволяють користуватися навушниками за допомогою iphone, IPad, а також apple watch. Класичним варіантом управління є торкання до поверхні навушників. Якщо трохи натиснути на поверхню навушників, вони припиняють роботу, що дозволить виконати певну дію та відновити прослуховування музики.

AirPods

Чи варто купувати airpods меломанам?

Це пристрій дуже якісний, та характеризується збалансованим звуком. Тому людям, які полюбляють слухати музику у вільний час, варто придивитися до цієї техніки.

Особливості використання AirPods:

  • Пристрій доповнений еквалайзером, тому можна самостійно регулювати низькі та високі частоти.
  • Не дивлячись на те, що airpods за дуже маленька техніка, вона вміщує в собі величезну кількість функцій, яких немає в аналогічних пристроях інших компаній.
  • Зокрема мова йде про технологію просторового аудіо. Таким чином, їх можна використовувати разом з домашнім кінотеатром, щоб насолоджуватися улюбленими фільмами.
  • Таким чином, airpods можна використовувати разом з apple TV.

У airpods є спеціальний чіп H1, головне призначення якого, це швидко перемикати роботу між різними пристроями apple. Це стосується приладів з одним обліковим записом apple id. Не можна не відзначити сучасну екосистему, якої немає у розробників інших компаній. Це стосується автоматичного перемикання airpods на інший пристрій. Якщо ви користуєтеся ноутбуком, та отримали дзвінок на iPhone, навушники самостійно під’єднаються до телефону, щоб ви могли не витрачати час на відключення airpods та розмови по телефону. Варто зазначити чудові захисні характеристики, а також можливість використовувати прилад під час сильної спеки. Airpods мають захист від пилу та поту.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.