Розваги Світ

Менеджер Світлани Лободи просить “Репортер” не називати співачку зрадницею

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На редакційну пошту “Репортера” надійшов лист від менеджера Світлани Лободи. Катерина Хотєєва просить не називати співачку зрадницею та видалити її ім’я із публікації про ворогів-“артистів”, які підтримали агресивну політику Путіна щодо України і його бойовиків на Донбасі.

1930262_1_

“Хотіла б попросити вас замінити не зовсім правдиву інформацію про цього артиста в наступній новині: https://report.if.ua/lyudy/rozcharuvannya-roku-top-10-zirok-yaki-zradyly-ukrayinu/
Світлана неодноразово висловлювалася у своїх соцмережах про ситуацію в Україні. Висилаю вам скрін з одного її поста:

Screenshot_2014-12-30-13-47-44

Більше того, 5 грудня на своєму концерті у Києві артистка зі сцени сказала наступне:

“Я не можу цього не сказати, тому що це стосується кожного з нас, – звернулася до глядачів співачка. – Зараз дуже важливо для будь-якої людини, що живе в нашій країні, яка любить нашу країну, підтримувати один одного, вірити в те, що все стане свої місця. Я впевнена, що наша віра може все, і я хочу побажати всім нам, щоб у нашому житті ніколи не було ні людей, ні міст під забороною “.

За повідомленнями ЗМІ, Лобода взяла запрошення Григорія Лепса на участь у різдвяному концерті, який відбудеться 7 січня в Сочі. Ціни на квиток стартують від 8 тисяч гривень. Раніше співачка засвітилася в Росії, виступивши на ювілейному концерті багатого бізнесмена і співака Еміна Агаларова. На цьому ж концерті виступала ще одна українська співачка – Ані Лорак.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: