Розваги

Ляльки Бебі Борн в магазині дитячих іграшок MYPLAY

Google+PinterestLinkedInTumblr

Які діти відмовляться пограти в дочки-матері? Правильно, ви не знайдете такої дитини, яка хоча б раз в житті не грала у сімейне життя. Тепер відтворювати сценки догляду за дитиною, її виховання можна гранично реалістично. Ляльки Бебі Борн можуть те, що роблять всі новонароджені діти. Вони плачуть, бруднять підгузники і їдять суміш з пляшечки. Багато моделей (ті, які без батарейок) дозволено купати. Якщо іграшка працює на батарейках, то від купання доведеться відмовитися. Зараз оригінальна лялька Baby Born пропонується в інтернет-магазині MYplay https://myplay.ua/ru/baby-born. Іграшки пропонуються у великій різноманітності. Є моделі молодшого віку і старші. Вони відрізняються розмірами. У них може бути різна комплектація, окремо пропонуються різні речі для ляльки – памперси, ігрові набори, ліжечка, всілякі пляшечки, одяг на будь-який сезон і ін.

Лялька Бебі Борн – хороший подарунок

Інші особливості Бебі Борн – здатність видавати різні звуки, пити воду як справжня дитина, а також ходити на горщик. Виглядає виріб реалістично, нагадує немовля анатомією, намальовані риси обличчя і силуету всього тіла. Цей пупс не тільки плаче, але і сміється. Для цього потрібно стиснути його ліву руку. Baby Born може закривати очі і «спати». Це можливо, якщо покласти в її рот спеціальну соску з магнітними властивостями.

Чому варто купити Baby Born в інтернет-магазині MYplay

Малюк давно просить оригінальну і цікаву іграшку? Вашому чаду набридли старі настільні ігри та плюшеві зайці? Тоді гарне рішення для будь-якого батька – купити ляльку Бебі Борн. З нею можна грати дуже довго. Це нескоро набридне навіть непосиді. Все тому, що ігри з такою іграшкою дуже різноманітні. Крім звичайного догляду за немовлям (годування, сповивання, купання), є й інші варіації ігор. Ви можете купити Baby Born з різними аксесуарами. Наприклад, це коляски (літні та зимові моделі), крісла для перенесення, пеленальні столики, ванночки для купання, стільчики для годування, інтерактивний умивальник і багато іншого. Є багато різного одягу – комбинезончики і платтячка, модні трендові наряди. Можна одягнути ляльку в спортивний або танцювальний костюм. Відповідно, з’являться нові ідеї для ігор. Ще можна докупити для пупса друзів. Персонажів з цієї серії іншого різновиду. Це може бути лялька «старший братик» і т.д.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.