Розваги

Косметика La Roche-Posay

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Косметичні засоби стали невід’ємною частиною життя сучасних людей. Їх використовують жінки та чоловіки, це незамінний помічник при догляді за маленькими дітьми. Сьогодні виробники пропонують велику кількість засобів, рекламуючи унікальність своєї продукції.

Бажаючи використовувати якісні креми, лосьйони, шампуні та інше, необхідно приділяти увагу складу. Наявність консервантів, хімічних речовин, барвників може стати причиною алергії, запалення. Косметику з парабенами не можна використовувати людям з чутливим, проблемним епідермісом.

Дерматологічні проблеми не повинні ставати перешкодою для краси зовнішнього вигляду. З цією метою французька компанія La Roche-Posay розробляє безпечну, натуральну косметику для кожного типу шкіри, в тому числі чутливої, проблемної, жирної, сухої.

Ефективність продуктів підтверджена дослідженнями незалежних фахівців, вони рекомендовані для використання не тільки дорослим, але й для догляду за дітьми.

У чому секрет успіху?

Лікувальна косметика La Roche-Posay створюється на основі термальної води та натуральних компонентів. Термальна вода з природного джерела, що знаходиться в невеликому селищі Франції, має унікальний склад. Вона містить високу концентрацію селену, він характеризується властивостями:

  • заспокійливими;
  • загоювальними;
  • антиоксидантними.

Дані властивості термальної води відомі давно. Протягом десятиліть вона використовувалась для лікування пацієнтів в бальнеологічному центрі, розташованому біля джерела.

Лабораторія компанія La Roche-Posay створена в 70-і роки минулого століття. Спочатку, там розроблялися мазі для людей з дерматологічними захворюваннями. Асортимент поступово розширювався, незабаром продукти бренду стали доступні для покупців усього світу.

Продукція La Roche-Posay розробляється в лабораторних умовах, спільно з дерматологами та косметологами. В процесі виробництва продукти торгової марки проходять тестування на алергічну реакцію.

Лабораторія та виробництво розташовуються в безпосередній близькості від природного джерела. Відсутність транспортування дозволяє зберегти корисні властивості термальної води.

Щоб натуральні компоненти зберегли лікувальні властивості протягом терміну зберігання, фахівці бренду розробили спеціальну упаковку. Засоби бренда можна використовувати щодня, позитивні результати помітні після першого застосування. Косметика для проблемної шкіри схильної до алергії, атопічного дерматиту, акне дає не тільки косметичний ефект, але й ефективно усуває причину виникнення проблеми, що підтверджується фахівцями та відгуками покупців.

Що пропонує виробник?

Офіційний сайт косметики Ля Рош-Позе дозволить познайомитися з асортиментом та призначенням кожної серії продуктів. На сайті представлені гами для кожного типу шкіри та етапів догляду:

  • очищення;
  • зволоження;
  • заспокоєння;
  • живлення.

Тут представлена декоративна , антивікова косметика, сонцезахисні засоби, продукти для догляду за волоссям та тілом, серія для дітей.

Косметика Ля Рош-Позе в Україні доступна в аптечній мережі, при необхідності можна замовити доставку в будь-яке місто країни. Упаковка кожного з засобів містить інструкцію використання.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.