Розваги

Кому підходять кільця нескінченності?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Кільце нескінченність – чудовий вибір для дівчат, які люблять прикраси з глибоким смисловим наповненням. Такий аксесуар з ювелірного магазину Золотий Вік не тільки вдало доповнить образ своєї володарки, а й розповість багато про неї. У наших далеких предків кільця нескінченності https://zolotiyvik.ua/ru/kolca/l/kollekciya:beskonechnost/ символізували змію, яка вкусила себе за хвіст. Пізніше значення було переосмислено.

Що означають кільця нескінченності?

Значення кілець нескінченності можна трактувати по-різному, але зазвичай воно зводиться до таких пунктів:

  1. Символ нескінченного кохання та міцного шлюбу. Подарувавши таку коштовність коханій дівчині, хлопець натякає, що він щиро вірить у спільне майбутнє з нею та готовий на багато чого задля збереження стабільності стосунків. Подібні кільця нерідко використовуються як обручки.
  2. Символ влади. Власниця такої прикраси може бути сильною та владною особою з високим соціальним статусом. Вона звикла перемагати і любить наголошувати на своєму авторитеті в очах оточуючих. У її розумінні нескінченність — це не що інше, як сила та влада.
  3. Кільце нескінченності може сприйматися як символ вічного життя. Їх нерідко одягають люди, які вірять у безсмертя душі, реінкарнацію та замкнутий цикл перевтілень. Вони сприймають подібні прикраси як символи доброти, мудрості, життєвого досвіду та віри у світле майбутнє.
  4. Символ впевненості у своїй правоті. Такий аксесуар може носити дівчина, яка є вродженим лідером і вміє збирати навколо себе однодумців. Кільце допомагає їй зберігати стійкість у плані своїх переконань і не піддаватися впливу оточуючих (зокрема, недоброзичливців та заздрісників).

Як правильно носити кільця нескінченності?

кольца бесконечности

Найкраще надягати кільце нескінченності на безіменний палець будь-якої руки, але цей принцип не є суворим правилом ювелірного етикету, який не можна порушувати. Цю прикрасу можна одягнути на будь-який палець, аби вам було зручно. Завдяки своїй елегантності та нейтральному (не надто химерному) дизайну такий аксесуар буде чудово виглядати у поєднанні з іншими прикрасами на руці. Вироби з “вісімкою” зазвичай зручні у повсякденному використанні та не створюють відчуття дискомфорту. Винятками можна вважати моделі з великим дорогоцінним камінням, які краще використовувати тільки на вечірках та інших цікавих заходах.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.