Розваги Фото

Коли танцюють душею: на Франківщині мальтійці провели бал для людей на візках (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

12 листопада у Тисмениці відбувся III Мальтійський приятельський бал для людей з обмеженими фізичними можливостями. Організатор заходу – благодійна організація Мальтійська Служба Допомоги.

vizo5

У нестримному вальсі кружляло 150 мальтійців з Івано-Франківська, Львова, Києва та наші друзі «Романтики». Це був особливий бал, адже всі присутні мали можливість переконатись, що для справжнього танцю головне не вправність ніг, а чиста та відкрита душа, бажання танцювати та почуття, які вкладаються у кожнісінький рух.

vizo6

По-справжньому величним зробив цей вечір муніципальний естрадно-симфонічний оркестр під керівництвом художнього керівника Валерія Чикириса.

vizo9

Як і обіцяли, кружляли у вальсових мелодіях до пізньої ночі, а на завершення грандіозного дійства журі оголосило переможців кількох номінацій і вручило пам’ятні грамоти та подарунки. Обрали даму у найкращій сукні – нею стала Христина Сирова з Івано-Франківська, дама з найкращою зачіскою – Марія Мисюк з Коломиї.

vizo8

Після цієї номінації проголосили Короля балу. Ним став Василь Петрунів, а королевою цьогорічного балу стала Оксана Кузнєцова.

vizo10 vizo7 vizo4 vizo3 vizo1 vizo2

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні