Розваги

Коломийські «Едельвейси» станцювали аркан у кліпі гурту T.HUTSULS (ФОТО, ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Новий сингл від гурту трушних гуцулів з Коломиї T.HUTSULS «Рекрутська» розповідає про споконвічну боротьбу нашого народу – у минулому і в сьогоденні.

Слова народної гуцульської коломийки, витримані часом, Михайло Балух доповнив актуальним оптимістичним куплетом:

Повернуться наші хлопці домів з перемогов,
Бо нащадками ми є славетного роду.
Не побачите чужинці вільний народ в рабстві,
Бо ви самі є рабами у своїй ненасті.

Прем’єру група присвячує Дню Захисників та Захисниць України, який цьогоріч вперше відзначається 1 жовтня.

Це пісня жалю, пісня туги за коханим, за сином, за братом, за чоловіком, за батьком, – каже вокалістка T.HUTSULS Алекса Цимбал. – Пісня-сповідь, яка звучить увечері, коли жінки зібралися разом за великим столом, де пустують місця – місця чоловіків, яких вони чекають з війни. Голос кожної жінки, дівчини звучить настільки пронизливо, що долунає до фронту і підтримує її героя.

Попри сумний лейтмотив, «Рекрутська» від T.HUTSULS має переможний фінал. Цитування у пісні мелодії знаменитого гуцульського танцю аркан, під час якого опришки готувалися до бою, перемикає слухача на оптимізм і вселяє віру у перемогу України. Водночас автор проводить паралель між минулим і сучасним. Це історія про тяглість традиції, яка надихає, підтримує, додає сил у новітній битві українського народу.

Сила духу гуцулів, голос наших предків здатні гори перевертати – не те щоб долати ворогів, – розповідає автор «Рекрутської», генеральний продюсер T.HUTSULS Михайло Балух. – Українці зараз згуртовані як ніколи – у своїй священній боротьбі та вірі в нашу перемогу.

Водночас із прем’єрою пісні «Рекрутська» відбувається презентація однойменного відеокліпу, знятого режисером Григорієм Рибою та оператором Сергієм Князєвим. У цій роботі знялися мужні воїни 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».

Об’єктив камери спіймав не тільки воєнні кадри, а й унікальний аркан у виконанні легендарних «Едельвейсів» – при вечірній ватрі, в обіймах гір. Символічно, що прем’єра кліпу відбувається ще й в унісон із днем народження 10-ої ОГШБ, яке припадає на 1 жовтня.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.