Відео Розваги Світ

Калушанка Наталія Папазоглу на “Х-Факторі” переспівала хіт “Queen”. Зал аплодував стоячи (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

У суботу, 7 листопада, відбувся перший прямий ефір шостого сезону “Х-фактор”. На ньому виступила Наталія Папазоглу з Калуша. Вона виконала хіт групи “Queen” і впевнено пройшла до дванадцятки кращих телепроекту.

papazoglu

Наталія Папазоглу розповіла, чому потрапила у шоу і про свій шлях до нього. Адже вона не завжди була співачкою. Нині вже з усмішкою згадує десятки вантажівок з овочами, кавунами, які їій довелося розвантажувати і продавати, інформують “Вікна”.

Дівчині довелося носити на своїх плечах мішки картоплі.

“Ночами не спала, корчачись від болю в руках і ногах, – згадує учасниця. – Але потрібно було за щось існувати. “Жити” – занадто розкішне слово для тих часів”.

Найбільший вплив в житті на Наташу справили події в особистому житті. Свого часу вона пішла від чоловіка, який її бив. Дівчина все переосмислила, розставила пріоритети і, за її словами, провела генеральне прибирання в голові та серці.

“Я зрозуміла, що я хочу жити в повному сенсі цього слова, що я боюся втратити той Божий подарунок – голос. Що музика, пісня, сцена – це і є я. Я вдячна Богові за ці випробування, завдяки ним я навчилася перемагати, і, що головне, я перемогла себе”.

У прямому ефірі підопічна судді “Х-Фактора” Сергія Сосєдова Наталія Папразоглу постала в образі діви, переспівавши хіт Freddie Mercury “How can i go on”.

Зал аплодував Наталі стоячи, а от її наставник розкритикував співачку, яка не дослухалася до його порад.

А потім настав найнеприємніший, мабуть, момент кожного ефіру – оголошення номінантів, один із яких має покинути шоу. Цього разу глядачі віддали найменше голосів Христині Мартіашвілі і Бесо Немсадзе.

Після виконання пісень за життя судді проголосували порівну: двоє – за підопічну Сергія Сосєдова і двоє – за підопічного Ігоря Кондратюка. Після відкриття конверта з смс-голосами виявилося, що більше голосів глядачі віддали Христині, а Бесо покинув проект.

Наталія Папазоглу чекає на підтримку земляків і наступної суботи.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.