Розваги

Каблучки з керамікою

Google+PinterestLinkedInTumblr

Каблучки з керамікою на руці виглядають стильно і  роблять вигляд витонченим. Найпоширеніший колір керамічних ювелірних прикрас – білий і чорний. Вони універсальні, підходять для різних заходів і стилів в одязі. Біле або чорне кільце з кераміки добре поєднується з сріблом. Холодний платиновий блиск підкреслює красу і глибину відтінку кераміки. Подивитися витончені ювелірні кільця можете тут https://zolotoyvek.ua/ru/kolca/l/vstavka:keramika/.

Кольца с керамикой

Керамічне кільце біле вишукано виглядає з прозорими дорогоцінними каменями: фіанітами, діамантами, цирконієм і іншими. Переливи граней самоцвітів підкреслюють особливу глянцеву поверхню кераміки.

Вид металу керамічного кільця

Часто прикраси роблять не з 100-відсоткової кераміки, щоб дизайн був більш цікавий і пам’ятним. Кераміка чудово виглядає в тандемі з будь-яким дорогоцінним металом:

  • Золоте керамічне кільце. Аксесуар з таким поєднанням виглядає дорого, красиво, підкреслює статус власника і надає його образу вишуканості. Червоне золото краще поєднується з чорною керамікою за кольором – два матеріали створюють яскравий тандем. Дорогоцінний метал може служити каркасом для кільця або виступати в ролі вставки. Дизайни бувають різними, але кожен з них гарний і індивідуальний. Переконайтеся в цьому, переглянувши каталог “Золотого Віку”.
  • Керамічні каблучки з сріблом. Срібло надає кераміці особливу легкість і вишуканість. Аргентум краще поєднується з білою керамікою – тандем виглядає благородно, підходить для урочистих заходів. Під біле кільце з срібними вставками можете підібрати образ практично в будь-якому стилі.

Чи варто купувати керамічні кільця

Дівчатам подобаються керамічні кільця, ціна яких знаходиться в прийнятному діапазоні, а дизайн їх відповідає трендам. І такі пропозиції знайти можна при належному бажанні. Головне – звертатися в перевірену ювелірну майстерню, у якій є на керамічні кільця відгуки у великій кількості.

Серебряное кольцо с керамикой и фианитами

Якщо ви сумніваєтеся, чи варто купувати дорогоцінну прикрасу, то однозначно варто – матеріал довговічний, зносостійкий, а дизайн довго буде в моді. В магазині “Золотий Вік” ви знайдете актуальні керамічні кільця, каталог великий і різноманітний. Кожен виріб проходить перевірку в пробірної палаті і Геммологічному центрі України, видаються документи з інформацією про пробу, вазу і вигляд матеріалу.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.