Розваги Світ

Іванофранківці цілуватимуться заради допомоги пораненим в АТО

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сьогодні, 10 лютого, організатори флеш-мобу “Я люблю тебе більше…” провели прес-конференцію щодо організації акції та розповіли, чому іванофранківцям варто взяти участь у її проведенні.

Як вже писав “Репортер” 14 лютого з 18:00 до 21:00 перед готелем “Надія” відбудеться благодійний флеш-моб поцілунків до Дня св.Валентина “Я люблю тебе більше…”, метою якого буде допомога пораненим українським бійцям.

“Ми знаємо, що День св.Валентина активно святкують останні десять років. Незважаючи на те, що йде війна і накладає свій сумний відбиток, люди продовжують жити та закохуватись, – зазначила співорганізатор акції Галина Філіпова. – Скориставшись нагодою, ми вирішили зібрати в одному місці багато закоханих людей і тим самим допомогти пораненим прикарпатцям”.

Допомогти в проведенні флеш-мобу зголосилися фірма “Надія”.

“Ми повинні показати нашим бійцям, які вже повернулися із зони АТО, що є не байдужі люди, які готові допомагати та піклуватися про них”, – каже представник “Надії” Роман Король.

Кожна пара, яка захоче взяти участь у флеш-мобі повинна зареєструватися та внести благодійний внесок 20 гривень. Якщо хтось зможе пожертвувати більше – то це тільки на користь. Також раніше анонсувалося, що планують встановити всеукраїнській рекорд поцілунків, однак, організатори наголошують, що це не є основною метою заходу.

Щоб підтримати наших воїнів морально всі бажаючі зможуть написати їм “валентинку”. Листівки можна буде залишити у спеціальних скриньках, які будуть розміщення на площі біля готелю “Надія”.

На протязі вечора для присутніх виступатимуть вуличні музиканти, розігруватимуться призи, а сміливі зможуть скуштувати справжнє любовне зілля.

Галина Філіпова також зазначила, що зібрані кошти будуть передані адресно пораненим бійцям. В такий спосіб. Кожен зможе використати гроші на найнеобхідніше.

Нагадаємо, з початку проведення АТО поранень зазнали 119 військових з Івано-Франківщини. 12 з них досі знаходяться в госпіталях. Один боєць потребує якісного протезування.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні