Розваги

Ірму Вітовську визнали найкращою акторкою 8-го «Ukraina! кінофестивалю» у Варшаві

Google+PinterestLinkedInTumblr

Днями в варшавській «Кінотеці» завершився цьогорічний «Ukraina! кінофестиваль». Гран-прі якого здобув український фільм «Ля палісіада». Найкращою акторкою 8-го українського кінофестивалю у Варшаві журі визнало «Королеву перевтілень» Ірму Вітовську-Ванца, пише ВПольщі.pl.

Цьогорічний український кінофестиваль відрізнявся від попередніх кількістю представлених стрічок та зіркових гостей. На 8-му українському кінофестивалі у Варшаві показали понад 60 фільмів. Серед них нові повнометражні, документальні, короткометражні та анімаційні фільми, а також найкращі роботи відзняті за останні роки, котрі були відзначені на фестивалях.

Рекордною була також кількість глядачів, які відвідали фестивальні покази та зустрічі з режисерами та акторами в різних локаціях Варшави.

Фестиваль відкрився допрем’єрним показом стрічки режисера Олександра Березаня «Смак свободи». Музою відкриття кінофестивалю стала неперевершена Ірма Вітовська-Ванца, яка зіграла у стрічці Ольгу Франко.

Загалом на 8-му українському кінофестивалі у Варшаві було показано чотири фільми за участю Ірми Вітовської-Ванца: «Коза Ностра. Мама їде», «Королі репу», «Мої думки тихі» та «Смак свободи».

Журі фестивалю визнало Ірму Вітовську — «Найкращою акторкою 8-го «Ukraina! кінофестивалю» та назвало українську акторку «Королевою перевтілень», зауваживши, що її талантом захоплюються досвідчені польські актори та режисери.

Читайте також: Якщо в Україну далі запрошуватимуть російських акторів, буде самосуд – Ірма Вітовська

На врученні нагород та відзнак фестивалю згадали про фурор, який спричинила поява української акторки на урочистому відкритті. Журі підкреслило неймовірну акторську метаморфозу Ірми Вітовської-Ванца у фільмі режисера Олександра Березаня «Смак свободи». В ньому легендарна українська акторка зіграла одну з провідних ролей. Вона втілилася в образ берегині галицької кухні Ольги Франко.

8-й «Ukraina! кінофестиваль» завершив свою програму показів у Варшаві, але попереду ще покази вибраних фільмів у кінотеатрах Вроцлава, Кракова, Познані, Ополя, Гданська, Ґлівіц та Плоцька, а з 27 жовтня по 12 листопада фільми з цьогорічної програми можна буде переглянути також онлайн.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.