Розваги

Huawei Watch GT 2 Pro: мабуть, найкращий смарт-годинник в Україні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Станом на квітень 2021 року Huawei Watch GT 2 Pro утримує почесне звання найпопулярнішого смарт-годинника середнього класу на E-Katalog.

З любов’ю до спорту

Годинник відстежує буквально кожен рух і пропонує понад 100 спортивних програм, включаючи альпінізм, катання на лижах, плавання, йогу, заняття на різних тренажерах і багато іншого. При цьому деякі режими (ходьба, біг, орбітрек, гребний тренажер) гаджет розпізнає й активує автоматично.

Huawei Watch GT 2 Pro здатний навіть стати вашим персональним тренером із бігу або гольфу: в першому випадку девайс пропонує 10 програм тренувань і дає голосові підказки для підтримки оптимального кардіонавантаження, у другому — аналізує позу та силу замаху при ударі та радить, як саме можна їх поліпшити.

Точна геолокація

Альтиметр, барометр, компас і модуль GPS/ГЛОНАСС допомагають годиннику точно відстежувати пересування, а також враховувати підйоми та спуски під час тренувань для підрахунку калорій.

Приємні дрібниці

Додатково до перерахованих вище фішок, Huawei Watch GT 2 Pro оснащений NFC-чипом, зручною бездротовою зарядкою та 4 ГБ пам’яті для зберігання улюбленої музики, яку можна слухати через Bluetooth-навушники безпосередньо з годинника. Каталог цін допоможе ознайомитися з іншими характеристиками моделі.

Ціна

Скільки ж коштує один з найкращих смарт-годинників на ринку? За даними E-Katalog, мешканці Івано-Франківської області можуть замовити Huawei Watch GT 2 Pro в інтернеті за ціною від 7 400 грн до 10 000 грн — залежно від продавця.

На правах реклами

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.