Розваги

Хороший відпочинок в Бостоні, Вашингтоні та інших містах США

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Америка є найпопулярнішою країною в світі, в якій бажає побувати практично кожен. Саме тут живуть усіма улюблені зірки кіно, музиканти, спортсмени, всілякі культові особистості. Фільми з США щорічно збирають мільярди глядачів по всьому світу, а ті символи, які в них демонструються, наприклад, статуя свободи або манхеттенський міст, вже давно стали місцями паломництва для туристів. Еміграція в цю країну з кожним роком б’є всі рекорди – високий рівень життя, широкі можливості для розвитку і кар’єри, хороші зарплати приваблюють тисячі людей з усього світу.

Дуже багато туристів їде в цю країну просто для того, щоб наживо побачити всі культові місця з улюблених фільмів і серіалів. Флорида, Каліфорнія, легендарне місто Лос-Анджелес і інші місця піднесені в ранг святинь численними творами мистецтва і відомими особистостями. Важливою особливістю США є і те, що тут спостерігається велике природне розмаїття, тому турист з однаковим успіхом може помилуватися як океанським узбережжям, так і пустельною місцевістю або густими лісами і парками. Існує безліч напрямків, які варто відвідати в цій країні. Якщо Ви тільки починаєте освоювати США, то обов’язково побувайте в таких містах, як Бостон і Вашингтон.

Вашингтон

Місто Вашингтон, деякі подробиці про це місто можна дізнатися за посиланням https://www.yana.kiev.ua/resorts-1263-vashington-(okrug-kolumbiya).html, є столицею США і саме тут розташовуються основні урядові будівлі країни. Капітолій, будівля Пентагону, ФРС, а також інші інститути влади розташовуються на пагорбах міста Вашингтон, тому при відвідуванні міста на ці споруди обов’язково варто глянути.

Чим відрізняється місто, крім чудової історії, архітектури та розвиненої інфраструктури? У ньому багато цікавих речей, які зроблять Вашу туристичну путівку незабутньою пригодою. Якщо ж Вас хвилює питання про те, що в США сьогодні не так легко потрапити, то просто зверніться в солідну туристичну компанію, наприклад, YANA Luxury Travel & Concierge, і Ви без проблем зможете потрапити сюди на відпочинок.

Що цікавого в Вашингтоні

Крім легендарних урядових будівель в місті є маса інших цікавих речей. Ось тільки є деякі місця, які обов’язково потрібно відвідати:

  • Безліч музеїв. Місто відоме масою відмінних музеїв, присвячених як історії країни і міста, так і іншим речам. Якщо присвятити походам по музеям навіть кілька днів, то навряд чи Ви встигнете обійти всі, що тут є. Вони будуть цікаві як дорослим, так і дітям;
  • Шикарні розважальні центри. Вашингтон – це сучасне місто, де Ви можете знайти будь-які розваги, нехай це будуть традиційні речі типу кімнати кривих дзеркал, або самі просунуті технологічні центри з окулярами віртуальної реальності і т. д.;
  • Розкішні парки. Місто усіяне відмінними парками, де влада дуже ретельно стежать за природою, прогулятися по одному з них буде справжнім задоволенням. Ви можете пройтися по обраному парку пішки, проїхатися на велосипеді або навіть найняти справжнісіньку карету;
  • Фестивалі та свята. У місті регулярно проходять культурні події, які залучають цінителів мистецтва з усього світу. Чи любите Ви класичну музику, чи бажаєте запустити повітряного змія або взяти участь в спортивній події – тут всього цього в надлишку.

Не менше цікавого чекає туриста і в Бостоні. Це величезне місто на східному узбережжі, що знаходиться прямо на узбережжі Атлантичного океану. Безліч культурних і розважальних закладів, цікава історія, можливість водного відпочинку і подорожей – тільки невелика частина того, що чекає в Бостоні будь-якого туриста. Курорти Бостона https://www.yana.kiev.ua/resorts-1262-boston-(shtat-massachusets).html дуже цікаві нашим туристам, тому якщо Ви ще не зважилися на подорож – відкиньте всі сумніви.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.