Розваги

Франківський міський парк святкуватиме 120-річчя майже два місяці

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Івано-Франківський міський парк культури і відпочинку імені Шевченка готується до відзначення свого 120-ти річчя. Як заявив сьогодні на прес-конференції директор парку Володимир Ротару святкування триватимуть майже два місяці – кожних вихідних вересня і жовтня тут проходитимуть різноманітні атракції.

DSC_1081
Програма святкування уже готова, правда, як зауважив Ротару, відсотків на 90%, адже її ще планують доповнити.

«Парк – це лице міста, історія міста, – заявив він. – Тому ми хочемо, аби якнайбільше мешканців та гостей приєдналися до святкування».

За словами Ротару, значних видатків з бюджету на свято не передбачено, максимум це 5-10 тисяч на призи, а в основному усі заходи проходитимуть за кошти спонсорів.

До теми. Історія створення парку починається ще в травні 1895 року, коли міська рада за часів правління бургомістра Валерія Шидловського винесла ухвалу: «Закласти міський парк на землях Радецького поля, площею сім моргів між липами та вул. Голуховського, до якого доступ був би з обох боків». На цьому з засідання вирішили докупити земельну ділянку площею аж три морги, що належала Соломонові Тунісу, щоб площа парку мала 10 моргів. 9 грудня 1895 року в бюджеті міста передбачили п’ять тисяч злотих на закладання парку, а з весни 1896 року почав активно розбудовувати міський парк.

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.