Відео Розваги

Франківський готель визнали найкращим у Східній Європі (ФОТО, ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

5 грудня у Києві відбулася міжнародна гала-церемонія премії International Hospitality Awards, яка визначила найкращі готелі Східної Європи і об’єднала готелі 8 країн – України, Угорщини, Румунії, Польщі, Болгарії, Словаччини, Грузії і Молдови.

Франківська «Надія» вдруге боролася у номінації «Кращий тризірковий бізнес-готель». Минулого року франківці потрапили до трійки фіналістів, а цього року вибороли перемогу.

Оцінка готелів складалася з рейтингу на найбільших світових сайтах для мандрівників – Booking.com і Trustyou.com (останній збирає відгуки з більш як 300 сайтів), а також оцінювання незалежного журі, до якого увійшли 20 фахівців готельної справи з 10 країн світу.

«Нагорода International Hospitality Awards – це результат багаторічної праці нашої команди, сервісу найвищого рівня та любові до кожного гостя готелю «Надія», – каже генеральний директор готелю Маргарита Бойко. – Нам надзвичайно приємно, що серед багатьох готелів з усієї Східної Європи, саме івано-франківський готель отримав цю надзвичайно престижну нагороду».

«Усі оцінки членів журі та відгуки на сайтах перевіряла швейцарська аудиторська компанія Deloitte, тому немає жодних причин сумніватися у прозорості та чесності оцінювання готелів, – додає директор з маркетингу готелю «Надія» Роман Король. – Сьогодні ми радіємо престижній нагороді та, у той же час, прагнемо надалі вдосконалюватися і тішити наших гостей найвищим рівнем сервісу та обслуговування!».

Довідка:

Ukrainian Hospitality Awards заснував Клуб готельєрів та рестораторів Hoteliero, ця премія є єдиною професійною в індустрії гостинності України.

Write A Comment