Розваги Фото

Франківський дует «Налиснички» розповів про участь в шоу «Голос. Діти» і нову пісню

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Дует хлопців з Івано-Франківська «Налиснички» просто підкорив серця глядачів в ефірі проекту «Голос. Діти-4». Денис Довірак та Святослав Стеф’юк розповіли, що ж змінилося в їхньому житті після участі у відборі шоу та як їм живеться тепер.

Розповідають: одного разу поїхали до Києва на конкурс і вже на зворотній дорозі розговорилися, – так почалася їхня творча дружба. Хоча хлопці і займалися в одного викладача (Ірини Батюк, керівника Школи розвитку сучасних мистецтв «Star Team»), однак до того часу вони були мало знайомими. Також розповідають про назву дуету:

«В моїй школі назва «Налиснички» усім сподобалася, її вважають незвичною, неординарною, – каже Денис. – Через таку назву з нас не сміються, навпаки, кажуть, що вона креативна, гарно придумана і такої більше ніде нема».

А Святослав зізнається, що ставлення однолітків трохи змінилося після участі в ефірах.

«З нами почали більше спілкуватися, розпитують про наступні ефіри, але те, що буде на шоу далі, поки що – таємниця, – каже хлопець. І додає – Наш викладач, Ірина Батюк, одразу нам порадила відкладати усі емоції. Ми працюємо в команді, і це головне. Багато хто думає, що в дуеті співати легко, але насправді це значно складніше, ніж сольне виконання»

Хлопці жартують: фанатів, які б впізнавали учасників дуету на вулиці, ще не було, але кажуть, що публічність – не та мета, з якою вони йшли на конкурс.

«Ми – меломани, але при виборі пісні іноді сперечаємося, – каже Денис. – Тому все обговорюємо і вже потім, спільно, вирішуємо, яку пісню для виконання обрати».

Зараз хлопці готують нову пісню і дуже хочуть, аби якомога більше людей її почуло. Слова частково написав Святослав, а музику – Денис. До її створення долучилися викладачі та Юля Радчук, яка теж свого часу була в команді Монатіка на «Голосі. Діти». Для Святослава написання власної пісні – це перша спроба, а Денис уже є автором пісні «Я чекаю досі твого листа», з якою виступав на «Дитячому Євробаченні» у 2016 році спільно з вокалісткою Наталею Садовою.

«Я дуже б хотіла, аби цей дует зберігся, – каже Ірина Батюк. – Хлопці дуже доповнюють один одного, хоча вони насправді дуже різні: і по темпераментах, і у баченні себе, як вокалістів, навіть їхня різниця у віці, хоч і невелика, але має суттєве значення. Але вони максимально викладаються для цього дуету, стараються віддати найкращу часточку себе. Усі ті конкурси, де вони зараз беруть участь, просто в захваті від них. Тому я дуже хочу, аби їхній дует втримався і став професійним дуетом дорослих співаків. Для цього є все: голоси, гарна зовнішність, креативність, бажання працювати і вміння придумувати нові пісні».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.