Розваги Світ

Франківський драмтеатр запрошує на прем’єру “Той, хто платить”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Франківський театр запрошує на прем’єру французької драмо-комедії про гроші та ілюзії.

“Ми домовилися не розповідати сюжетну лінію, бо вона – як у детективі – відкриває усі секрети аж наприкінці, – говорить режисер Орест Пастух. – Сюжет поєднує комедію і драму. Мені не хотілось, аби вона оминула наш театральний майданчик. Це історія про гру та ілюзії. І коли перед нами постає правда, доводиться прийняти рішення чи прийняти її, чи продовжувати жити в ілюзії”.

Прем’єра вистави “Той, хто платить” відбудеться у неділю, 5 листопада. Це драмо-комедія на одну дію за мотивами п’єси Іва Жаміака.

“В нашому світі – гроші вирішують все! А у світі Олександра – за гроші можна купити навіть… але не будемо розкривати інтригу! – йдеться в програмці вистави. – За предивним бажанням м’сьє Амількара і волею його тугого гаманця троє цілком чужих людей сплітаються тісними родинними узами для того, щоб переконатися: є речі, які не продаються!”

Режисура та музичне оформлення – Орест Пастух. Тривалість вистави – 90 хв. Ще раз цього місяця виставу покажуть 26 листопада.

У листопаді театр окрім вистави “Той, хто платить” представить глядачам ще дві нові постановки: 9 листопада буде лемківський концерт Галини Баранкевич присвячений операції Вісла, а 30 листопада – “На західному фронті без перемін” Ремарка.

“Тепер відмовляємося від всіх фестивалів і будемо працювати на глядача. Цього року нас запрошують всюди, але театр – це сфера послуг. Тому будемо працювати на місці і для дорослих і дитячого глядача”, – говорить директор театру Ростислав Держипільський.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.