Розваги

Франківський бренд CHERNIKOVA презентував нову колекцію зі старовинним декором

Google+PinterestLinkedInTumblr

Франківський бренд CHERNIKOVA презентував колекцію, виконану в старовинній техніці декору текстилю вибійки.

Робота над колекцією тривала рік, і почалася ще в кінці минулої весни, на початку літа, повідомляють на сторінці бренду.

Франківський бренд CHERNIKOVA презентував нову колекцію зі старовинним декором

Всі речі декоровані вибійкою, старовинною технікою декору текстилю, яка була поширена в світі та Україні.

Мені дуже подобається ця техніка, і я мріяла про неї розповісти людям. Вибійка створена в співпраці з Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ. Використано дві серії штампів: Птаха та Всесвіт. Кожна вибійка ручна, – пише засновниця бренду Любов Чернікова.

Колекція була представлена на чотирьох виставках у м. Брюссель (Бельгія), м. Спліт (Хорватія), м. Нью-Йорк та м. Монтклер (США). На кожній події авторка ділилась історією створення орнаментів та силуетів колекції, розповідала як їздила до Косова, як працювали над розробкою. Колекція складається з 12 комплектів.

Вибійка – це нанесення фарби на тканину за допомогою спеціальних різьблених дощок, форм, дерев’яних кліше, верстатів тощо. Така техніка дає змогу створювати різні та незвичайні задуми в дизайні: від невеликого акценту до цілого сюжету.

Може здатися, що все дуже просто. Але для кожного орнаменту потрібно виготовити унікальний штамп – вручну. Так само ж вручну наноситься кожен елемент, – пояснюють на сайті.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.