Розваги

Франківські театрали покажуть «Солодку Дарусю та «Націю» у Чорнобилі та Сєвєродонецьку

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Франківські театрали покажуть «Cолодку Дарусю» та фрагменти драми-реквієму «Нація» у Сєвєродонецьку та Чорнобилі.

У гастрольний тур «Театр у зоні доступу» актори Франківського драмтеатру вирушили 2 березня, пише Суспільне. 

Франківські театрали покажуть "Солодку Дарусю" та "Націю" у Чорнобилі та Сєвєродонецьку

Артистка Олеся Пасічняк розповіла, що раніше на Донбасі не була. У 2015-му році, коли театр їхав туди з гастролями, вона не мала змоги приєднатися до трупи.

«Я вирішила, що це в мене в житті другий шанс. Мені десь і моторошно, і переживаю, звичайно, тому що я залишаю двох діток. Синочок, правда, у мене вже дорослий, але донечку, якій рік і вісім місяців виповнилося, і тому така пересторога, як тут вона буде без мене вперше на довгий час», – зазначиила Олеся Пасічняк.

«Солодку Дарусю» зіграють вже завтра, 3 березня, в театрі Сєвєродонецька.

«Минулого четверга я був у Києві та спілкувався з Марією Матіос. Ми говорили про те, що нашу область, наше місто знову кинули в червону зону через епідемію. І раптом ми почали говорити: «Ну що сидіти?». Ми не звикли сидіти і чекати з моря погоди», – розповів директор Франківського драмтеатру Ростислав Держипільський.

Виставу «Солодка Даруся» вибрали, зокрема, через те, що вона не потребує масштабних декорацій і її легше зіграти на виїзді.

Франківські театрали покажуть "Солодку Дарусю" та "Націю" у Чорнобилі та Сєвєродонецьку

За словами завідувача трупи Андрія Фелика, всі декорації – це три лавки та дитяча колиска.

«Їдемо просто як на гастролі. Чекаємо теплого сприйняття від людей. Тоді, коли ми минулого разу приїжджали, то були такі відгуки від глядачів: “Чому ви раніше не приїжджали? Можливо, якби ви приїхали, цього б і не сталося”. У зоні відчуження цікаво. Я все життя, в принципі, мріяв там побувати на екскурсії, походити, подивитися. А тут така нагода – і по роботі поїхати, і подивитися», – зазначив Андрій Фелик.

У Чорнобилі актори Франківського драмтеатру планують бути п’ятого березня.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні