Розваги

Франківська блогерка номінована на премію українського Cosmopolitan як «Лідер думок»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Українську премію вручать у травні. Тоді серед чотирьох фіналісток в номінації «Лідер думок» оберуть щасливицю. До фіналу потрапила відома франківська блогерка Саша Бо.

В Інстаграмі у 22-річної франківчанки Саші Бо, вона ж Олександа Пустовіт, статус: заміжня, мама Данила, художник, піаніст, студент-стоматолог.

Саша Пустовіт – серед 4 інфлюєнсерів, які номіновані на премію та стали фіналістками в номінації «Лідер думок», пише Курс.

Інфлюєнсери – найцікавіше явище року, пише Cosmopolitan. Вони вчать аудиторію вдягатися, доглядати за шкірою, подорожувати, мріяти, задають тренди і надихають. Саме тому Cosmopolitan.ua вирішив у 2018 році виділити особливу премію – «Лідер думок». Її номінатами стали люди, до чиїх слів прислухаються тисячі українців.

За підсумками голосування, до фіналу вийшли 4 блогерів. Вони номіновані на українську премію Cosmopolitan Awards, вручення якої відбудеться в травні цього року.

У франківчанки Саші Бо в Інстаграмі 249 тисяч підписників. На створення акаунту її надихнув чоловік – шоумен і блогер Ігор Пустовіт.

У своєму акаунті мами-блогера @sashaabo розповідає про себе, свої улюблені місця, виховання дитини, стосунки, саморозвиток.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.