Розваги

Франківськ вчетверте залиє музикою: містян кличуть на День вуличної музики (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

20 травня 2017 у Івано-Франківську, а також у багатьох інших містах України вчетверте відбудеться День Вуличної Музики.

Традиційно у третю суботу травня на вулиці своїх міст виходять сотні музикантів професіоналів та аматорів, які грають і співають свою музику.

Стартує свято в суботу об 11.30 в сквері Руської Трійці. Цього року свято відбуватиметься на 15 локаціях. Традиційно команда організаторів подарує місту вуличне піаніно.

«Цього року у нас буде значно більша і краща дитяча локація. Буде багато активностей і просторів. Зокрема, чотири дослідницькі простори від IKEA, від «Лісової школи», від «Нової енергії» та «Робоклубу», – каже кураторка проекту Ірина Слободян.

У сквері Адама Міцкевича працюватиме ярмарок вуличної їжі та головна акустична локація. Хіп хоп локація працюватиме на стометрівці. Окрім виступів гуртів там відбудеться і брейкданс перформанс.

Акустична локація буде на найменшій вулиці міста Труша.

На театральну локацію запросили театр імпровізації «Пан Коцький» зі Львова.

Працюватиме також електронна локація. Незвичним стане місце – дворик Палацу Потоцьких.

Хендлайнерами свята стане проект братів Галаневичі «OY Sound System». Головну сцену розмістять в сквері Міцкевича, яка працюватиме з 19 години.

День Вуличної Музики (Street Music Day) – це масштабний міжнародний волотерський проект, який вже вчетверте проходитиме в Україні. Рік тому команда організаторів оформилась в громадську організацію «Музикувальники».

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні