Розваги

Франківськ серед лідерів за кількістю користувачів Instagram в Україні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

За останні пів року кількість користувачів Instagram збільшилася на 2,3 млн, і соцмережа вперше за цим показником випередила Facebook. Зараз її аудиторія – 17,3 млн користувачів, що на пів мільйона більше, ніж у Facebook.

Про це йдеться у новому дослідженні соцмереж, яке провела комунікаційна агенція plusone social impact, пише Liga.

Аудиторія Facebook за останні пів року зросла на 800 тис. – до 16,8 млн користувачів. На 700 тис. збільшилася кількість людей, які користуються Facebook Messenger – зараз їх 10,7 млн.

Instagram покращив свої позиції у всіх обласних центрах – показник проникнення зріс у середньому на понад 5%, а містами-лідерами стали Київ (+10%), Івано-Франківськ (+7,8%) та Запоріжжя (+6,8%). У Facebook динаміка гірша: частка користувачів соцмережі знизилася у восьми містах. Найбільше – у Луцьку (-8,1%) та Львові (-3,3%). Лідерами за зростанням кількості користувачів є Одеса (+5,8%), Суми (+3,1%) та Київ (+3,1%).

Читайте також: Гурт KALUSH Orchestra потрапив у довгий список учасників нацвідбору на «Євробачення-2022»

Мешканці більшості регіонів користуються Facebook – ця соцмережа лідирує в 14 із 22 областей, які потрапили у дослідження.

Instagram випереджає Facebook за динамікою приросту аудиторії у більшості вікових груп. Facebook має кращі показники лише серед старшої аудиторії.

Основними користувачами Facebook та Instagram є жінки. Вони переважають чоловіків у всіх вікових категоріях, однак за приростом вперше чоловіча аудиторія Instagram випередила жіночу у більшості вікових категорій. Серед користувачів Instagram у віці понад 45 років жінок удвічі більше, ніж чоловіків.

Популярність десктопної версії Facebook знизилась у всіх вікових групах і зараз не перевищує 15%.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.