Розваги

Франківець Микола Мигаль продовжує боротьбу на проекті “МастерШеф”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У 9 випуску 3 сезону “Мастер Шеф. Професіонали” шеф-кухарі показали наскільки вони готові йти по головах на шляху до перемоги.

Під час шоу судді особисто обрали капітанів  команд.  У першому конкурсі 26-річний Микола Мигаль з Івано-Франківська став капітаном “синіх”, пише Репортер з посиланням на 24 канал.

У першому завданні команди готували обід для уявної Ґрети Тунберг. Щоб перемогти потрібно було врахувати кількість використаної води та електроенергії.  Команда франківця за це завдання не отримали жодного чорного фартуха.

Так у другому випробуванні судді запропонували учасникам поділитися на пари. Микола Мигаль отримав у партнери Лілю Стоянову.

Кожна пара шеф-кухарів обрала коробку-загадку, а всього їх було 16. Під кожною з коробок були заховані класичні страви італійської кухні, кожна з яких має свою ціну – “шефи”. Чим складніша страва, тим більше “шефів” за неї  отримала пара шеф-кухарів.

Якщо кулінари не зможуть приготувати страву досконало, відповідно судді її не приймуть – на інший процес перейти не можливо. Також парам шефів потрібно було пильнувати роботу колег та писати на них кляузи.

Микола Мигаль першим вирішив писати скарги на своїх колег, адже в шеф-кухаря була сильна мотивація – перемогти, щоб зняти чорного фартуха зі своєї напарниці – Лілі Стоянової.

Тож у підсумку франківець з напарницею зібрав найбільше “шефів” та проходить у до наступного етапу шоу.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.