Розваги

Франківцям покажуть фільми фестивалю Docudays UA

Google+PinterestLinkedInTumblr

У четвер, 4 грудня, в Івано-Франківську відбудеться спеціальний кінопоказ у рамках ХІ Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини.

docu[1]

Покази розпочнуться о 19:00 годині у Центрі польської культури та європейського діалогу по вулиці Січових Стрільців, 56.

Франківці переглянуть такі стрічки:

“Присмерк” українського режисера Валентина Васяновича, який розповідає про реалії української провінції та незламний потяг до кращого життя, навіть у ситуації, з якої наче і немає виходу.

“Містечко Ябукі” короткометражний фільм режисера Міцуакі Сайто. У фільмі місто Фукушіма, відоме через нещодавню ядерну катастрофу, розглядається з боку звичайного побутового життя і події, яка розділила історію міста на “до” і “після”.

Покази відбуваються для того, щоб допомогти у соціалізації вимушених переселенців з Криму та Донбасу у громаду Прикарпаття.

Мандрівний фестиваль є традиційним продовженням Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Після показів у Києві Docudays UA вирушив у подорож Україною.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.