Розваги Світ

Франківці з проектом Synchrodogs номіновані у журналі Vogue Italia. Потрібні голоси!

Google+PinterestLinkedInTumblr

Тандем фотографів з Івано-Франківська Таня Щеглова та Роман Новен, із проектом Synchrodogs, борються за зання Best Fine Art photographer (кращий файн-арт фотограф) у одному з найбільших світових журналів Vogue Italia. Сьогодні – останній день голосування, тому франківським фотографам конче потрібна наша підтримка.

5_Supernatural_Synchrodogs_950

Ось посилання, за яким можна підтримати Synchrodogs. Реєстрації не потрібно, лише прогортати вниз та натиснути VOTE навпроти імені.

“Ми – єдині фотографи з України, яких номінували. Зараз на сайті проходить голосування, в якому ми регулярно стаємо лідерами”, – каже Тетяна Щеглова.

Synchrodogs активно проводять виставки у різних країнах світу.

“Чому саме “Synchrodogs”? “Dogs” – тому що неодмінно асоціюємо своє мистецтво з природою, Synchro через синхронність думок та ідей, – пояснює Тетяна. – Багато робіт створені за мотивами снів, інші ідеї приходять завдяки своєму методу медитації, який розвивали протягом останніх років. 8 років тому починали з безкраїх краєвидів України, зараз зйомки стають все менш спонтанними, чітко сплановуються. Знімали в Америці, Ісландії, Туреччині, Шрі Ланці, Іспанії, Португалії, Норвегії, на острові Майорка та Канарських островах.

7_Supernatural_Synchrodogs_950

До теми. Американське видання Dazed внесло фото франківчанки Щеглової до свого ТОП-10 (ФОТО)

Окрім фотографії, Таня виготовляє прикраси з матеріалів, які купує по всьому світу, та має свій благочинний проект Crystaltania, а Рома катається на лонгборді та вчиться грати на піаніно.

Synchrodogs сформувалися в 2008 року. Це – мистецька група, до складу якої входять двоє українських фотографів: Таня Щеглова та Роман Новен. Вони стали переможцями фотографічної премії Harpers Bazaar в Україні (2011), одержали першу премію фотоконкурсу Art Rebels x Canon у Данії та конкурсу FOAM Construct в Нідерландах (обидва 2012 року).

supernatural_synchrodogs18_95018_Supernatural_Synchrodogs_950 14_Supernatural_Synchrodogs_950 10_Supernatural_Synchrodogs_950_NO_NUDE 8_Supernatural_Synchrodogs_950 1_Supernatural_Synchrodogs_950 4_Supernatural_Synchrodogs_950 6_Supernatural_Synchrodogs_950

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.