Відео Розваги

Франківчанка продовжує боротьбу за звання “Модель XL” (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Напередодні на каналі 1+1 вийшов новий випуск реаліті-шоу “Модель XL”. У проекті залишилось лише шість дівчат, які за крок до перемоги прагнуть якнайкраще показати себе та відвоювати своє місце у фіналі у конкуренток. Серед них – і 22-річна франківчанка Марія Павлюк.

Зіркові члени журі: Андре Тан, Катя Осадча, Влад Яма і Тетяна Мацкевич, висуваюсь жорсткі вимоги до учасниць та пропонують дедалі складніші випробування. У цьому випуску дівчата отримали нелегкі випробування – зіграти у акторській сценці з Владом Ямою, пише Бліц-інфо. Також знімуться у кліпі на пісню «Атятя» популярного гурту MOZGI разом з відомим співаком Потапом та пройтись червоною доріжкою під спалахи фотокамер.

Перше завдання Марія провалила, оскільки почувалась дуже напружено. Тож вже хвилювалась за свою подальшу долю в проекті. Зйомки в кліпі теж виявились для неї складним випробуванням, втім франківчанка таки змогла взяти себе в руки та перебороти свої комплекси. Відтак, за підсумками тижня судді назвали Марію Павлюк найкращою.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.