Розваги Фото

Франківчанка Ольга Лазорів виборола титул “Міс елегантність” на конкурсі “СтудМіс України” (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 1 листопада, відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу краси, кмітливості та таланту “СтудМіс України 2016”. 20 конкурсанток з усієї України готові змагалися за звання першої красуні та можливість представити нашу державу на міжнародному конкурсі “World Miss University”.

eqwkxoo9num1

Івано-Франківськ у конкурсі представляла студентка ІФНТУНГ Оля Лазорів. Дівчина навчається на фахівця інформаційних технологій і полюбляє активний відпочинок, пише Фіртка.

Ольга виборола титул “Міс Елегантність”.

1gg6l8rofme1

“Я дуже задоволена своїм титулом “Міс Елегантність”, враження звичайно позитивні, я отримала великий досвід, – каже дівчина. – Здійснилась маленька мріяла потрапити на всеукраїнський конкурс. Я зробила все можливе, щоб гідно представити мій улюблений Івано-Франківськ. Тепер знаю, що потрібно, щоб перемогти на всеукраїнському конкурсі і допоможу підготувати наступну красуню, яка представлятиме наш край”.

o5cw_bo0qys1

“СтудМіс України 2016” стала Анна Фатєєва, яка представляла Київську область. Перша віце-СтудМіс – Василина Слебедюк з Тернопільщини. Другою віце-СтудМіс стала Карина Забродіна із Сумської області.

tszga0soamq1

8jxtvuk74lq1

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.