Відео Розваги Світ Фото

Французька весна. У Франківську виступило «Тріо Гійома Лопеза» (ФОТО, ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Концерт тріо Гійома Лопеза відбувся в суботу, 22 квітня, в рамках проведення в місті фестивалю «Французька весна».

До теми: До Івано-Франківська вперше завітала “Французька весна”

“Ми вперше в Україні, – розповідає учасник тріо Камій Ребо. – Виступили також в Києві, Рівному та Львові. Нам подобається. Ми бачимо, що людям цікаво пізнавати нашу музику і це чудово”.

Тріо грає суміш традиційної музики Окситанії (історичний район на півдні Франції), Андалусії (іспанська автономія) і Франції. Відтак і співають іспанською, французькою та на гасконському діалекті, який поширений в Окситанії.

“Ми звично граємо на традиційних балах та в камерних залах філармоній, – додає Гійом. – Там слухачі – тиха аудиторія. Наше тріо не грає пабах, тому ми не знаємо, чого очікувати від виступу. Наша музика підходить і для пабу, але все залежить від людей. На попередніх концертах в Україні, люди уважно слухали. Побачимо”.

Тріо пропонує музично-поетичну подорож, момент незрівнянної взаємодії між учасниками гурту. Унікальний голос Гійома Лопеза, його мандрівні флейти, ритм Сиріля Бротто чудово поєднуються з вишуканістю гри Камійя Ребо. Такий союз дає вибух музичних смаків, у яких відгукуються різні стилі світу, зокрема джаз та традиційна музика.

Гійом Лопез: вокал, флейта, волинка
Сиріль Бротто: акордеон, tustafòna
Камій Ребо: скрипка, бузукі, вокал
Ніколя Панек: звук

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: