Відео Розваги Світ

Француз, ірландець та київські гурти стали родзинкою Дня вуличної музики у Франківську (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

21 травня вже втретє в Івано-Франківську відбувся День вуличної музики. Свято розпочалося о 11:30 з відкриття вуличного піаніно на площі Міцкевича. Робін з Франції  спеціально приїхав до Франківська заграти на Дні Вуличної Музики, ірландець Джон Стокс  потішив неймовірною грою на укулеле. На головній вечірній локації виступили три київські гурти: HINDU, Lakeway та Morphom.

день вуличної музики

До теми: День Вуличної Музики у Франківську розпочався з фортепіанної музики й танців (ФОТО)

Цьогорічний День вуличної музики  в Івано-Франківську відбувся успішно вже втретє та вирізнився від попередніх тим, що вперше отримав фінансову підтримку від громадського ресторану Urban Space 100.

Хоча День вуличної музики  – волонтерський проект, але і він має фінансові потреби.

“Ми оплачуємо роботу звукової апаратури на локаціях, а також мінімально доїзд та проживання музикантів з інших міст та країн, які приймають участь в проекті теж безкоштовно, – розповідає та координатор Дня вуличної музики в Івано-Франківську Ірина Слободян. – Родзинкою цьогорічного свята стали виступи музиканта Робіна з Франції, який спеціально приїхав до Франківська заграти на Дні вуличної музики, також ірландець Джон Стокер  потішив неймовірною грою на укулеле. Він вже деякий час проживає в Івано-Франківську та залюбки приєднався до свята”.

До теми: День Вуличної Музики. Як франківці хіп-хоп танцюють

Яскравим закінченням свята стала головна вечірня локація за підтримки  генерального партнера Urban Space Radio – на сцені виступили три київські гурти: HINDU, Lakeway та Morphom.

“День вуличної музики цього року зріс не так кількісно як якісно. Атмосфера вуличного свята стала глибшою та душевнішою. Все, що запланували, відбулось успішно, навіть краще, адже традиційно в день свята приєднались музиканти, не заявлені у програму. Вони просто вийшли на вулицю і грали свою музику у підтримку свята, – додає Ірина Слободян. – Мотивація у музикантів та волонтерської команди така, що ми спільно творимо в своє задоволення, для себе та для людей, продукуємо музику та щасливі емоції. Маємо на меті спонукати людей до активності та об’єднувати містян навколо якісних цікавих вуличних подій”.

До теми: Як Стецик у Франківську об’єднав і запалив людей на Дні вуличної музики (ФОТО, ВІДЕО)

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.