Розваги

На Франківщині 15-17 липня пройде фестиваль Bereziv Bander Fest 2016

Google+PinterestLinkedInTumblr

Фестиваль Bereziv Bander Fest, який останнім часом був під загрозою зриву, таки відбудеться, як і планувалось.

Афіша

“Друзі, не все так погано як ми думали. Самі цього не чекали, але світ не без добрих людей. Побачивши що біда, таки відгукнулись і позичили кошти для проведення. І, як воно зараз не складно, фестиваль таки проведемо”, – пообіцяли організатори.

Окрім того, організаційний комітет приніс вибачення за непорозуміння, які виникли навколо фестивалю останнім часом.

Нагадаємо, фестиваль Bereziv Bander Fest пройде 15-17 липня в селі Нижній Березів Івано-Франківської області. Там молодь матиме змогу відпочити під найкращу українську музику в незвичному місці – у мальовничих Карпатах, пожити в горах у сформованому наметовому містечку, взяти участь в екскурсіях, майстер-класах та інших розвагах. Усе це – під якісну українську музику у виконанні українських та зарубіжних гуртів – як відомих, так і початківців.

На Bereziv Bander Fest організатори обіцяють найкращу українську музику у мальовничих Карпатах, проживання в наметовому містечку, екскурсії, майстер-класи та інші розваги.

bereziv, березів

Bereziv Bander Fest – етнофестиваль у патріотичному дусі, один із небагатьох в Україні, де молоді гурти мають можливість потрапити на потужну велику сцену та виступити разом із досвідченими виконавцями. Його мета – створити все можливе для гарного відпочинку поціновувачів української музики, популяризувати українську музику, патріотизм та активний відпочинок.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.