Розваги Фото

Фентезі “Сторожова застава”, зняте на Івано-Франківщині, покажуть в Індії, В’єтнамі та Малайзії

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Представники FILM.UA Distribution уклали угоду про продаж усіх прав на повнометражне українське фентезі «Сторожова застава» з дистрибуторською компанією Veera Film & Distribution на територію Індії, а також з дистрибутором Visicom Surya Gemilang – на територію В’єтнаму і Малайзії, повідомляє Film.ua.
1448284668_storojevaia-zastava5
Домовленість про продажі була досягнута в рамках найбільшого міжнародного ринку кіно- і телевізійного контенту в азіатському регіоні – FILMART, який проходить в Гонконзі з 14 по 17 березня.

Нагадаємо, що раніше в рамках Європейського кіноринку (Берлін) права на фентезі «Сторожова застава» були продані до Франції. Також ведуться переговори про продаж фільму з представниками Італії, Іспанії та Німеччини.

1448284677_storojevaia-zastava3

«Сторожова застава» – повнометражне українське фентезі, зняте за мотивами однойменної книги Володимира Рутківського. Прем’єра фільму в Україні запланована на кінець 2016 року.

Сюжет фыльму: Сонячне затемнення активізує магічний портал часу, і звичайний школяр Вітько з 21 століття потрапляє на тисячу років назад. У юному Олешку, могутньому Іллі і суворому Добрині Вітько легко впізнає билинних богатирів. Їхнє життя проходить в битвах з половцями, які за всяку ціну, за допомогою і зброї, і чорної магії, намагаються знищити русичів. Вітько опиняється в самому центрі неймовірних подій, вступає в битву з міфічними істотами і набуває справжньої мужності.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні