Розваги Світ

Еко-етнофестиваль у Шешорах проведуть з гуцульською музикою, майстер-класами, танцями та велопробігом

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В період з 21 по 24 липня у селі Шешори, що на Косівщині, проведуть еко-етнофестиваль “Карпатське коло”. У середу, 6 липня організатори розповіли про основні напрями та мету заходу.

13582430_1170664479667436_1935442164_o

За словами депутата облради та співорганізатора “Карпатського кола” Олега Атаманюка, зараз першочерговою є проблема незаконної вирубки лісів. Тому організатори хочуть привернути увагу до Карпатських лісів та наголосити на необхідності їх збереження.

“Це не буде одноразовим заходом, який проведуть тільки в липні, – каже Атаманюк. – Ми хочемо створити постійну екологічну платформу. Також в рамках фесту хочемо підписати звернення до українських та міжнародних владних інституцій. Документ, який ми підготуємо, мають підписати авторитети нації. Таким чином привертатимемо увагу Європи до проблеми”.

В рамках фестивалю проведуть дитячу, екологічну, освітні та інші повчально-розважальні програми. Також 23 липня проведуть одноденний велопробіг близько 60 км. Він розпочнеться в Шешорах а кінцевою точкою буде так звана в народі Голова Довбуша, яка славиться позитивною енергетикою. Організатори обіцяють і дуже насичену музичну програму. Запросили найкращі гуцульські гурти, відомі не лише в Україні, але й в Європі. Обіцяють ще виступ всесвітньовідомого мультимузиканта, але імені розголошувати не хочуть.

“Ми проведемо багато майстер-класів та реалізуємо екопроекти, – каже віце-президент фестивалю та куратор еко-програми Марія Пахолок. – Приїдуть провідні українські та зарубіжні лектори, які розкажуть про різні аспекти еко-культури. Основну увагу зосередимо на правильному сортуванні сміття, боротьбі зі споживацьким суспільством та протидії масовому вирубуванню лісів”.

Не обділять увагою і найомолодших учасників фестивалю. Для діток буде програма з артерапією та танцями.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні