Розваги

Двоє іванофранківців потрапили в 30-ку найкращих топ моделей по-українськи

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Команда проекту «Топ модель по-українськи» обрала тридцятку найкращих хлопців та тридцятку найкращих дівчат онлайн-кастингу.

Про це йдеться на офіційній сторінці проекту.Серед тридцятки кращих дівчат – франківчанка Вікторія Лешко, а серед хлопців франківець – Стас Калужак.

Фіналістам необхідно в термін з 27 лютого по 5 березня включно зняти і вислати відеороботи. Усі учасники, які не вишлють свої відео до 5 березня включно, позбудуться можливості йти далі.

На фінальному етапі проходить голосування за відеовізитки, які надіслали фіналісти. Можливість голосувати доступна лише зареєстрованим на сайті користувачам. Проголосувати можна один раз на 24 години за одного з учасників онлайн-кастингу.

Учасники, чиї відео наберуть максимальну кількість голосів на сайті в період з 6 по 12 березня, автоматично потрапляють до 30-ки учасників третього сезону проекту модельного реаліті і отримують шанс поборотися за перемогу і звання «Топ-моделі по-українськи». Переможниці будуть оголошені на сайті Нового каналу після перевірки голосів на предмет «накрутки», 15 березня.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: