Розваги

Графіті-художник Хорхе Помар приїхав до Франківська, щоб намалювати перший мурал у відкритому просторі міста

Google+PinterestLinkedInTumblr

В рамках проекту «Франківський вуличний малюнок» арґентинський ґрафіті-художник Хорхе Помар – під псевдонімом AMOR – намалює перший мурал у відкритому просторі міста.

11846574_857737577649605_678669624181542323_n[1]

Художник перебуватиме в Івано-Франківську п’ять днів. Це початок урбаністичного проекту Франківський вуличний малюнок і наступна сесія Мистецької резиденції, після Конґресу рисувальників Павела Альтгамера.

Малюнок буде створено на стінах ТП № 434, що по вул. Курінного Чорноти, 2.

Площу для створення муралу надає партнер проекту ПАТ “Прикарпаттяобленерго”.

Зустріч з Хорхе Помаром відбудеться 18 серпня о 20.00 в громадському ресторані “Urban Space 100”.

До теми: Нарешті приїхав. У Франківську Павел Альтгамер відкрив «Конгрес рисувальників»

Нагадаємо, «Конгрес рисувальників» під керівництвом художника світового рівня Павела Альтгамера та його команди – митців з Польщі, Німеччини та США тривав з 12 по 20 травня. За цей час будь-хто міг прийти на другий поверх готелю «Дністер» та помалювати з іменитими художниками. Адже спілкування через мистецтво було головним меседжем цього конгресу.

Для довідки: 

Мурал-арт – це мистецтво настінного живопису, відмінне від стріт-арту масштабністю зображення. В якості інструменту малювання використовується кисть або балон з аерозольною фарбою. Широка різноманітність художніх стилів, які використовуються в настінному живописі, дозволяє переносити на стіни будинків складні зображення, які можуть прочитуватися як із близьких, так і з далеких відстаней. Мистецтво мурал-арт виникло відносно нещодавно.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.