Відео Розваги Світ

Даруємо квитки на фільм “Аліса в Задзеркаллі” у театрі кіно “Люм’єр”!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Кіноклуб “Репортера” продовжує щотижневий розіграш квитків на кращі фільми кінотеатру “Люм’єр”, що на вулиці Грушевського, 3 в Івано-Франківську. Зараз маєте змогу виграти два квитки на пригодницький фільм-фентезі “Аліса в Задзеркаллі“, знятий за однойменною книгою Льюїса Керрола. Фільм став продовженням картини “Аліса в Країні чудес” Тіма Бартона.

alice

Умови розіграшу*:

• підписатися на сторінку кінотеатру “Люм’єр” – https://www.facebook.com/TeatrKinoLumiere
• поставити вподобання під записом “Репортера” у соцмережі до 10 червня:

Посилання для Вконтакт.
Посилання для Фейсбук

Про фільм:

Головна героїня відправитися у подорож часом, повну несподіванок і яскравих відкриттів, щоб врятувати свого друга, Божевільного Капелюшника. Біла Королева Мірана та інші друзі Аліси розповідають, що він дуже змінився і все менше нагадує себе колишнього. Єдиний шанс зробити Капелюшника таким, як раніше, – позмагатися з його давнім знайомим, таємничим лиходієм Часом…

Дякуємо кінотеатру “Люм’єр” за підтримку Кіноклубу “Репортера”!

*Увага! Ваша сторінка у соцмережі повинна бути відкритою та містити ваші справжні фото. У день оголошення результатів не забудьте слідкувати за нашими новинами та зайти в мережу.

Долучитись до розіграшу можна виключно виконавши дві умови: 1. вподобати цей запис на одній із соцмереж, 2. підписатися на офіційну сторінку “Люм’єру” у Фейсбуці.

Якщо ви станете переможцем, але протягом двох днів після оголошення результатів розіграшу не з’явитеся у соцмережі та не відпишете на наше повідомлення – ми проведемо розіграш повторно.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні