Розваги

Чому каркасний басейн — універсальна водойма?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Коли приходить час вибирати штучне водоймище для монтажу на ділянці приватного будинку або дачі – хочеться купити модель з перспективою на тривале використання. При цьому переплачувати теж не хочеться, аргументуючи це тим, що басейн використовуватиметься нечасто. Незалежно від частоти експлуатації та її специфіки можна сміливо розглядати каркасні водойми. Особливості конструкції дозволяють отримувати задоволення від плавання, наче у вас повноцінний стаціонарний басейн. При цьому купити каркасний басейн може дозволити собі кожен.

Чому за відчуттями різниці немає?

Якщо ви хоч раз у житті купалися в надувному басейні, то, напевно, відчували невпевненість. Виною цьому повністю надувне полотно, яке під навантаженням незначно деформувалося. При цьому, спиратися на стінки було небажано. Стаціонарний басейн нічого з цього не має, забезпечуючи надійність та комфорт у всіх точках своєї конструкції. Саме цю межу “позичили” каркасні варіації, даючи користувачам повноцінне відчуття комфорту за невеликий цінник. При цьому басейн з каркасом не потрібно:

  • вкопувати – можна встановлювати просто на землю, підклавши під днище спеціальну підкладку;
  • встановлювати на повноцінний фундамент – достатньо вирівняти та зміцнити площу;
  • окремо проводити комунікації — достатньо розмістити водойму поблизу джерела води та зливу;
  • виділяти окрему ділянку тільки під водоймище – при необхідності басейн можна розібрати, а місце задіяти під інші цілі.

Платячи в кілька разів менше, ви отримуєте той самий стаціонарний басейн, але зі спрощеною конструкцією. Якщо немає можливості облаштувати повноцінне водоймище – така альтернатива чудово підійде, задовольнивши перевагу кожного користувача. Відпочинок, плавання, активні ігри, купання, пірнання – все це можна робити у каркасному басейні, не боячись за свою безпеку. Єдине, водоймище важливо підібрати відповідної глибини.

Чи можна залишити зимувати?

Оскільки в каркасних моделях немає повітряного прошарку, лише металева основа та полотно, їх можна консервувати на зиму без необхідності демонтажу. В умовах правильної підготовки басейн за період простою не зіпсується і буде готовий до використання з настанням теплоти. Для цього просто спустошіть чашу, очистіть її від бруду та дайте повністю висохнути. Після цього накрийте спеціальною або саморобною кришкою. Якщо басейн оснащений обслуговуючою системою – її краще зняти та прибрати на зберігання у тепле місце, дотримуючись рекомендацій виробника. У такому стані басейн може стояти довго, якщо морози його не рухати.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.