Розваги

Час автономної роботи iPhone 14: як порівнюється з попередніми моделями?

Google+PinterestLinkedInTumblr

Вказати загальний час автономної роботи смартфона практично неможливо. Кожен використовує свій мобільний телефон по-різному. Деякі люди годинами грають в ігри або дивляться відео, інші лише зрідка перевіряють свої повідомлення. Крім того, такі компоненти, як дисплеї, чіпи або камери, різняться від виробника до виробника та вимагають різної кількості енергії. На якому місці iPhone 14 в часі автономної роботи.

1 місце: iPhone 14 Pro Max

iPhone 14 Pro Max — новий чемпіон серед акумуляторів Apple серед смартфонів.

З новим iPhone 14 Pro Max Apple витіснила з цього попереднього власника батарейного трона. Смартфон досить великий – 160,7 х 77,6 х 7,85 мм. Навіть якщо на папері батарея трохи зменшилася, нова модель працює трохи довше. Відповідно, в iPhone 14 Pro Max працює акумулятор ємністю 4323 мАг.

Це забезпечує близько 29 годин відтворення відео, що на одну годину більше, ніж у iPhone 13 Pro Max. У нашому тесті iPhone 14 Pro Max ми покажемо вам, як довго ви справді можете протриматися з цією додатковою потужністю у повсякденному житті.

Повний огляд iPhone 14 Pro Max – чим відрізяється від iPhone 13 Pro Max и iPhone 14 Pro

2 місце: iPhone 13 Pro Max

IPhone 13 Max пропонує акумулятор ємністю 4352 мАг, що є сильним показником за мірками Apple. У порівнянні з найкращими Android-смартфонами, деякі з яких мають ємність до 5000 мАг, він виглядає не так вражаюче.

Але оскільки жоден інший виробник не координує програмне та апаратне забезпечення так добре, як Apple, мобільний телефон Apple, як і раніше, має час використання, яке важко перевершити . У нашому тесті iPhone 13 Pro Max ми даємо вам уявлення про те, як довго ви можете працювати на одній зарядці акумулятора.

3 місце: iPhone 14 Plus

С iPhone 14 Plus Apple випустила нову модель. Це збільшена версія стандартної моделі. При розмірах 160,8 x 78,1 x 7,8 мм різницю можна побачити, а й відчути. Великий форм-фактор також забезпечує значно більшу батарею.

Як і у більшій моделі Pro, у цьому випадку Apple встановила 4323 мАг. IPhone 14 Plus (тут у тесті) без проблем працюватиме день навіть при регулярному використанні. Іноді можливі навіть дві доби без перерви на зарядку, якщо не використовувати смартфон щохвилини.

iPhone 14 та iPhone 14 Plus – Apple (UA)

4 місце: iPhone 14 Pro

Якщо ви шукаєте потужну батарею у більш компактному смартфоні, iPhone 14 Pro — правильний вибір для вас. Тому що це значно менше, ніж у моделей Max від Apple. Тут ви тримаєте в руках 147,5 х 71,5 х 7,85 мм. Проте ви отримуєте акумулятор на 3200 мАч у цьому форматі.

Apple заявляє, що його вистачає приблизно на 23 години відтворення відео. Наш тест iPhone 14 Pro показує, що ви навіть можете ощадливо використовувати смартфон до 30 годин без перерви на зарядку.

5 місце: iPhone 13 Pro

IPhone 13 Pro значно менше (146,7 х 71,5 х 7,7 мм), ніж варіант Pro Max, тому ємність акумулятора також на розмір менше. Треті особи визначили лише 3095 мАг. Однак iPhone 13 Pro оснащений майже такими ж енергоємними функціями. У тому числі OLED-дисплей зі змінною частотою оновлення до 120 Гц, завдяки чому рухи здаються більш плавними під час ігор або прокручування.

Як це впливає на термін служби батареї? Звичайно, він трохи нижче, але далеко не такий сильний, як можна було б припустити, виходячи з цифр. У тесті iPhone 13 Pro нам довелося зарядити його через півтора дня. Це добрий результат.

6 місце: Айфон 14

Незважаючи на те, що iPhone 14 є трохи далі в цьому списку, він може конкурувати з попередніми моделями з точки зору продуктивності батареї. Стандартна модель має ємність 3279 мАг, що на папері більше, ніж у моделі Pro. Але новий процесор, зокрема, забезпечує найкращий час автономної роботи в останньому.

Проте iPhone 14 (тут у тесті) не повинен ховатися за іншими моделями з його 20 годинами відтворення відео. Особливо при компактних розмірах 146,7 х 71,5 х 7,8 мм. Навіть якщо деякі функції, такі як адаптивна частота поновлення, відсутні, ви можете легко обійтися стандартною моделлю протягом дня без переривань завантаження.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.