Розваги

Буковель – найкращий гірськолижний курорт

Google+PinterestLinkedInTumblr

Серед великої кількості різноманітних курортів Українських Карпат дуже просто розгубитись. Адже вибір дійсно великий, а кожна рекреація має свої переваги і притаманні лише їй особливості. Саме тому інформаційно-туристичний портал «НА МОРІ» продовжує серію публікацій, в яких наші читачі можуть дізнатись цікаві та корисні факти, щодо карпатських курортів. В цій статті ми розповімо про самий відомий з них – Буковель.

На сьогоднішній день Буковель є самим популярним місцем для відпочинку в Карпатах, а в 2012 році був визнаний як самий гірськолижний курорт з самим високим темпом розвитку. Гірськолижний комплекс розташований в Івано-Франківській області, поблизу села Поляниця Яремчанської міської ради. Окрім безпосередньо самого комплексу, назва Буковель асоціюється в цілому з усім регіоном, до якого входить вісім населених пунктів, на території яких також знаходиться туристична інфраструктура.

Переваги та інфраструктура

Сам гірськолижний комплекс Буковель, передусім, орієнтований на зимовій відпочинок і все, що пов’язано с гірськолижним спортом. На території комплексу знаходяться найкращі траси, які цілком підійдуть як для любителів, так і для тренувань професійних спортсменів. Серед ключових переваг комплексу можна відмітити:

  • майже 70 км повністю підготовлених трас, які обладнані сніговими гарматами;
  • понад шістдесят гірськолижних трас різного рівня складності;
  • найбільша кількість підйомників, ніж на будь-якому іншому курорті(16) з великою пропускною здатністю;
  • в Буковелі знаходиться школа, в якій працюють кваліфіковані інструктори з гірськолижного спорту, в тому числі й дитячі;
  • великий вибір спорядження, одягу і екіпіровки, в тому числі і прокат;

Також Буковель дуже вигідно вирізняється проміж інших курортів розвиненою інфраструктурою. Якщо ви плануєте відпочинок в Буковелі, то зверніть увагу на те, що тільки в самого комплексу є сім готелів з можливістю приймати до півтори тисячі відпочиваючих. Крім того рекреація недарма має відношення до преміального сегменту – якщо ви віддаєте перевагу максимально комфортному відпочинку з найякіснішими умовами, то саме для вас в Буковелі є окремі вілли-шале клас яких дорівнює 4-х і 5-ти зіркам. Але це зовсім не означає, що відпочинок в Буковелі можливий лише при наявності великої кількості грошей, а проживання буде вам коштувати якихось непомірних витрат. Насправді як і на будь-якому курорті тут кожний може знайти для себе оптимальний сегмент, який буде повністю відповідати вашим можливостям і бажанням. І це стосується не тільки готелів, а й інших видів туристичних послуг. Ну і не слід забувати, що Буковель – це не тільки однойменний гірськолижний комплекс, а й загальна назва туристичної місцевості, на території якої працюють й інші курорти. І всі вони вирізняються своїми особливостями, розцінками й умовами, та знаходяться на невеликій відстані один від одного. Саме тому відпочинок в Карпатах може стати набагато цікавішим, ніж ви собі можете уявити.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.